Andželīna un Breds filmējas kopīgā filmā

Komentāri

Pašā nākamā gada sākumā uz kinoteātriem Latvijā iznāks Andželīnas Džolijas-Pitas jaunākā filma Pie jūras (By the Sea). Kinolentē filmējas gan viņa pati, gan vīrs Breds Pits.

Režisores Andželīnas Džolijas-Pitas jaunā filma! Francija, 70. gadu vidus. Bijusī dejotāja Vanesa un viņas vīrs amerikāņu rakstnieks Rolands apceļo Franciju. Ceļojums pamazām viņus atsvešina, taču viss mainās, ka viņi nonāk mazā pilsētiņā pie jūras.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Režisore: Angelina Jolie Pitt. Lomās: Angelina Jolie Pitt, Brad Pitt, Mélanie Laurent, Melvil Poupaud, Niels Arestrup, Richard Bohringer.

Filma kinoteātros Latvijā būs skatāma no 2016. gada 1. janvāra.

Foto

Video: filmas treileris

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl