Andrejs Ēķis sācis darbu pie jaunas komēdijas “Blēži”! Filmēšanā iesaistīts arī mūziķis Ralfs Eilands

Komentāri
Andrejs Ēķis sācis darbu pie jaunas komēdijas “Blēži”! Filmēšanā iesaistīts arī mūziķis Ralfs Eilands
Foto: Danuta Juste

Labas ziņas komēdiju cienītājiem. Piedzīvojot lielu skatītāju interesi ar komēdiju ”Svingeri”, tās režisors Andrejs Ēķis ķēries pie nākamās filmas – ”Blēži”.

Šī filma solās būt tikpat jautra un pikanta kā iepriekšējā, arī aktieru sastāvs ir ne mazāk spožs. Uz ekrāniem filma būs redzama pēc pusgada. Pērn režisora Andreja Ēķa komēdija ”Svingeri” izpelnījās lielu skatītāju interesi, tā kļuva par trešo visu laiku veiksmīgāko spēlfilmu Latvijas kinoizrādīšanas vēsturē. Auditorijas alkas pēc pašmāju kino, kas liek aizmirst ikdienas problēmas un ļauj pasmieties par dažādām sadzīviskām ainām, nu ir iedvesmojušas režisoru ķerties pie nākamā darba – komēdijas ”Blēži”.

Tas būs jautrs stāsts par negodīgu ierēdni, amatieru režisoru, jaunu ārštata aktrisi un biznesa lēdiju. Un mīlas četrstūri, kas visus vieno.

Andrejs Ēķis

Man šķiet, ka 2017. gadā, kurā mēs dzīvojam, ir ļoti interesanti saprast, kā mēs visi dzīvojam. Kā dzīvo tie, kā dzīvo tie, kādas viņiem attiecības. Kāpēc tik daudzi žurnāli raksta kurš, ar ko, kāpēc, kurš, ko negrib, kurš no kura aizgājis un tamlīdzīgi. Attiecības! Vienā vārda – attiecības! Un šodien tiek filmēta aina, kad divi mīļākie, kuri, aizmukuši no savām otrām pusēm, dara to vannasistabā.

Filmā darbosies aktrise Rēzija Kalniņa, Ieva Florence, viens no ”Svingeru” galvenajiem varoņiem Intars Rešetins, kā arī jau otro reizi Ēķis ir izvēlējies filmēšanā iesaistīt mūziķi. Režisors uzsver, ka tas filmai piedod īpašu ”smeķi”, turklāt, ja, kā viņš pats, saka – rokstārs ir pieredzējušu aktieru ielenkumā, arī viņš pats lomā labi iejūtas. Ar dalību filmā ”Blēžos” šoreiz debiju kino industrijā piedzīvo mūziķis Ralfs Eilands.

Ralfs Eilands

Es reiz esmu teicis, ka aktieriem nekad nevajag dziedāt un dziedātājiem nekad nevajag tēlot. Nu tas ir mainījies. Laikam teiciens ”nekad nesaki nekad” ir spēcīgāks par manējo. Man ļoti patīk. Šī ir pirmā mana pieredze tāda un man ir ļoti interesanti. Es jūtos tāpat kā agrāk, kad tikko, tikko man sāka notikt lietas mūzikā.

 

Filmas scenārija autore ir Rasa Bugavičute-Pēce, bet varoņus paspilgtina kostīmu mākslinieka Dāvida veidotie tērpi. Visas filmas interjera ainas tiek filmētas miljonāra Jūlija Krūmiņa mājā. Uz kinoekrāniem visā Latvijā filma ”Blēži” iznāks jau nākamā gada 8. martā.

Lasi vēl