Alternatīvas ”Titānikam”. Filmu izlase romantiskam vakaram

3 komentāri
Alternatīvas ”Titānikam”. Filmu izlase romantiskam vakaram
PUBLICITĀTES FOTO

Klāt Valentīndiena, un LNT 21.10. ierasti demonstrēs ”’Titāniku”, bet bārā ”Paldies Latiņam” notiks Andra Kiviča koncerts. Taču ja nekas no šīs izklaides tev nav pa prātam, ”TVPlay Premium” sagatavojis kvalitatīvu un baudāmu filmu izlasi taviem svētkiem. Atliek tikai izvēlēties!

Vēl iespaidīgāk par ”Titāniku”

Vēl vizuāli iespaidīgāks un emocionālāks mīlasstāsts par ”Titāniku” būs Giljermo Del Toro ”oskarotais” šedevrs ”Ūdens forma”. Filmas darbība norisinās 1962. gadā – aukstā kara laikā ASV. Kādā slēgtā valdības laboratorijā strādā apkopēja Elaiza, kura kopā ar savu kolēģi Zeldu nejauši atklāj tur rūpīgi slēptu kādu neparastu būtni – superslepena eksperimenta objektu. No šī brīža Elaizas dzīve izmainās uz visiem laikiem.

Meklē filmu ”Ūdens forma” TE!

Mūsdienīgs mīlasstāsts

Ja ierastā romantika šķiet pārāk salkana, ”TVPlay Premium” piedāvā mūsdienīgāku mīlasstāstu – ”Divas naktis seksam”.

Iespējams, ka vienas nakts sekss ar interneta sarakstē tikko iepazītu puisi nav tā labākā ideja. Bet sniega vētras dēļ iestrēgt ar viņu vienā dzīvoklī pirms pašiem Ziemassvētkiem – tas jau ir par daudz. Vai arī tā ir negaidīta iespēja labāk iepazīt vienam otru?

”Divas naktis seksam” baudi ŠEIT!

Novērtē Meganas Mārklas aktrises dotības

Keita Vinsleta un Roza ir vakardiena – ”TVPlay Premium” piedāvā Valentīna dienā baudīt romantisko ”Randiņu rokasgrāmata”, kuras galvenajā lomā tagadējā britu karaļnama zvaigzne Megana Mārkla!

Mārkla atveido Kasandru, kura beidzot saprot, ka viņas privātās dzīves problēmas ir tāpēc, ka viņa izvēlas nepareizos puišus.

”Randiņu rokasgrāmata” ar Meganu Mārklu baudi TE!

Leo bez ”Titānika”

Ja ”Titāniks” zināms no galvas, bet Valentīndiena bez Leonardo Di Kaprio nešķiet nekāda Valentīndiena, ir tikai viens risinājums – jāskatās ”Lielais Getsbijs”!

Šī Baza Lūrmena filma vēsta par Niku Karaveju (Tobijs Magvairs), kurš 1922. gada pavasarī ierodas Ņujorkā. Tas ir vaļīgu tikumības normu, dzirkstoša džeza un nelegālā alkohola tirgoņu laiks. Cerot piepildīt savu amerikāņu sapni, Niks apmetas kaimiņos noslēpumainajam izklaides mīlošajam miljonāram Džejam Getsbijam (Leonardo di Kaprio). Netālu mīt arī Nika māsīca Dēzija ar savu vīru Tomu Bjūkenenu, kurš ir cēlies no aristokrātu aprindām. Tā Niks tiek ierauts žilbinošajā bagātnieku pasaulē, kas ir ilūziju, mīlestības un krāpšanas pilna. Cerot kļūt par slavenu rakstnieku, Niks vēro notiekošo un raksta stāstu par neiespējamu mīlestību un neizsakāmu traģēdiju, atspoguļojot mūsdienu pasauli un tās tikumus.

Filmu ”Lielais Getsbijs” meklē šeit!

Romantika un spermas banka

Ja neesi pārāk lielos draugos ar romantiku, bet otrā pusīte tomēr vēlas vakarā paskatīties ko mīlīgu, filma ar skaisto nosaukumu ”Laiks mazulim” būs īstā izvēle.

Aiz sirsnīgā nosaukuma slēpjas jestra komēdija par vīru, kuram neizdodas apaugļot savu sievu un kurš nolemj aplaupīt spermas banku, lai nozagtu savu sen noglabāto spermu.

”Laiks Mazulim” noskaties ŠEIT!

Ar mīlestību no Krievijas

Bet kā būtu ar romantikas devu no Krievijas? Krievu kino mīļotājiem ”TVPlay” premium iesaka sporta drāmu ”Ledus”.

Talantīgo daiļslidotāju ir pamanījis leģendārs sportists, un Nadja ir vien soļa attālumā no visu savu sapņu piepildījuma… Bet partnera kļūda noved viņu slimnīcas gultā, pārvelkot treknu svītru sportam un visiem viņas plāniem. Taču tad Nadjas dzīvē ienāk hokejists Saša, slimnieku kopējs. Sākumā viņi nevar viens otru ciest, nemaz nenojaušot, ka šī nepatika pamazām pāraugs skaistā mīlestībā.

Meklē filmu ”Ledus” ŠEIT!

Un tas vēl nav viss! ”TVPlay Premium” sagatavojis īpašu filmu izlasi Valentīndienai, kuras vari baudīt, cikos vien parādās romantiskais noskaņojums, turklāt nekādu reklāmu, kas sabojās noskaņojumu vai ”iebļausies”, sabojājot bučošanos!

”TVPlay Premium” Valentīndienas filmu izlasi un ne tikai baudi TE!

Doties uz filmu sadaļu

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl