90. gadu kulta filma Lūzuma punkts piedzīvo jaunu versiju

Pievienot komentāru
90. gadu kulta filma Lūzuma punkts piedzīvo jaunu versiju
Filmas publicitātes materiāli

Adrenalīns, galvu reibinoša dinamika un pārdrošākie ekstrēmo sporta veidu paraugdemonstrējumi trillerī Lūzuma punkts (Point Break).

Pakļaujot sevi nāves briesmām, jaunais FIB aģents Džonijs Jūta slepeni iefiltrējas noslēpumainā augstākā līmeņa sportistu grupējumā, kurus tur aizdomās par vairāku smagu noziegumu izdarīšanu. Šiem sportistiem nav citu likumu, kā vien gravitācija, un aģenta uzdevums ir pierādīt, ka tieši viņi ir paveikuši virkni neiedomājamu noziegumu.

Trilleris Lūzuma punkts – tāda paša nosaukuma 1991. gada kulta filmas jaunā versija – ir piesātināts ar pārdrošākajiem ekstrēmajiem trikiem, kurus izpilda pasaules labākie atlēti sērfošanā, wingsuit planēšanā, snovbordā, brīvajā klinšu kāpšanā un motobraukšanā, ko īpaši iespaidīgi būs vērot 3D formātā.

Filmas režisors un galvenais operators ir Eriksons Kors (Invincible, Ātrs un bez žēlastības), scenārija autors – Kurts Vimers (Solta). Galvenajās lomās Lūks Breisijs (G.I.Joe 2: Atmaksa, Novembra cilvēks), Edgars Ramiress (Slepenā operācija 30 pēc pusnakts, Borna ultimāts), Rejs Vinstons (Noass, Atkritēji), Terēze Palmere (Mans draugs zombijs) un Delrojs Lindo (Sahāra, Nozust 60 sekundēs).

Filmu Latvijas kinoteātros sāks izrādīt 25. decembrī.

VIDEO: filmas treileris