2ANNAS ar dalību vasaras festivālos uzsāks klejojumus trešajā desmitgadē

Pievienot komentāru
2ANNAS ar dalību vasaras festivālos uzsāks klejojumus trešajā desmitgadē
Publicitātes foto

Jūlijā un augustā ar dalību Lūznavas muižas Mākslas piknikā, kino un mākslas festivālā RojaL, starptautiskajā mūzikas festivālā Laba daba un Rīgas svētkos 2016 klejojumus trešajā desmitgadē uzsāks Rīgas Starptautiskais filmu festivāls 2ANNAS, informē festivāls 2ANNAS pārstāve Zane Gruntmane.

Šosvētdien, 24. jūlijā, festivāls ar trīs īpaši gardām īsfilmu programmām ”cienās” Lūznavas muižas Mākslas piknika apmeklētājus. Programma uzrunās dažādu paaudžu kino gardēžus – ārvalstu animācijas un īsfilmas bērniem, par godu muižas īpašnieka poļu izcelsmei īpaša īsfilmu programma, kas tapusi sadarbībā ar Polijas īsfilmu festivālu Žubroffka. Savukārt iezīmējot Lūzvanas muižu kā ievērojamu kultūras centru un Kerbedzu ģimenes vasaras rezidenci 20. gs sākumā, 2ANNAS kuratori kino pikniku noslēgs ar vizuāli iespaidīgu un mākslinieciski estētisku īsfilmu programmu.

Jaunnedēļ, 29. jūlijā, 2ANNAS ar labākajām 2015. gada festivāla īsfilmām viesosies Rojā, sestajā kino un mākslas festivālā RojaL. Festivāla apmeklētājiem būs iespēja redzēt septiņas 2ANNAS godalgoto režisoru animācijas un spēles īsfilmas, dokumentālās filmas un vidēja garuma filmas no Ziemeļu un Baltijas valstīm, Nīderlandes, Polijas un Krievijas.

Augustā 2ANNAS klejojumi ar īsfilmām un radošajām darbnīcām kā bērniem, tā pieaugušajiem sasniegs arī Vidzemi un galvaspilsētu – starptautisko mūzikas festivālu Laba Daba Ratniekos (5. – 7. augusts) un Rīgas svētkus 2016 (14. augustā).

Foto

21. Rīgas Starptautiskais īsfilmu festivāls 2ANNAS šogad norisināsies no 27. septembra līdz 2. oktobrim Rīgā. Festivāla programmu fokusā būs klejotāji – no vēsturiskās pozīcijas un mūsdienu skatpunkta, kas veido kultūras dažādību mijiedarbību un sadursmes.

Plašāku informāciju par programmām meklē 2annas.lv, seko aktuālām 2ANNAS ziņām sociālajos tīklos Facebook un Twitter!