Komentāri

Ukrainas TV ČistoNews kanāla žurnālisti nolēma pārbaudīt kāda būs Kijevas iedzīvotāju reakcija, kad viņi izliksies par Krievijas kolēģiem – žurnālistiem no tādiem TV kanāliem kā Russia Today, Rossija, Lifenews, kas tiek vainoti propagandas un melu izplatīšanā.

Jāsaka, ka līdz jautājumu uzdošanai ukraiņu žurnālists, kas uzdevās par Krievijas amata brāli, dažbrīd nemaz netika – paziņojot, ka ir no Krievijas medijiem, cilvēki vai nu tiešā tekstā paziņoja, ka neatbildēs, vai vienkārši ignorēja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tiem dažiem, kas bija gatavi atbildēt, žurnālists uzdeva tādus tendenciozus jautājumus kā ”Kā dzīvē benderoviešu Ukrainā?”, ”kā klājas valstī, kurā nesodīti uzdarbojas Labējais sektors” utt. Jāsaka, ka satiktie cilvēki ar smalku sarkasma un ironijas devu atzina, ka tā ir patiesība, ka katram patriotam Ukraina ir izdalījusi pa vergam un ka tā ir taisnība, ka tiek dalīti arī bērni.. aukstās gaļas pagatavošanai.

Skaties video!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl