Kenijiešu šefpavārs sajūsmina pasauli

Komentāri

Kenijiešu šefpavāra Kirana Jetvas misija ir pierādīt, ka Āfrika nav tikai nabadzība, karš un safari.

Dalības starptautiskā TV šovā dēļ Kirans ir kļuvis par populārāko cilvēku Kenijā, taču slava viņu nav samaitājusi. Viņš joprojām ir uzticīgs savām virtuvēm divos paša radītos restorānos galvaspilsētā Nairobi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savā pārraidē šefpavārs apciemo lauksaimniekus viscaur Āfrikā un lūko, ko īsti audzē un zvejo. Sastāvdaļas saviem ēdieniem Kirans atrod turpat uz lauka. Nereti šie ingredienti ir tādi, uz kuriem lielākā daļa cilvēku raugās ar saviebtu seju vai ar izbrīnu.

”Mums svarīga sastāvdaļu izcelsme, jo tad ir skaidrs, ka zivs nāk to tās upes, dārzenis izaudzēts tajā zemē. Pat es, būdams šefpavārs, atklāju daudz kā jauna un aicinu izbaudīt jaunus ēdienus arī citiem,” aicina kenijiešu šefpavārs.

Plašāk skaties videosižetā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl