Komentāri
Kāzu zvani, jauna mīla vai iespējama šķiršanās. Ko sola zvaigznes šajā pavasarī?
Foto: Pixabay

Priekā svinam! Ko nu kurš: viens vizbulīšu un ceriņu pavasari, cits – tradīciju ar atdarināšanas elementiem, vēl kāds – iemīlēšanos un mīlestību. Uzdrīkstēsimies šajā laikā būt radoši un drosmīgi savā attieksmē un interpretācijā.

Mēs katrs alkstam sastapties ar šiem diviem sajūtu fenomeniem – iemīlēšanos un mīlestību. Kā parasti pavasarī, šīs alkas aktualizējas, mēs stāvam apjukuši un apmaldījusies savu dvēseles stāvokļu trīs priedēs. Vai mēs spējam šos stāvokļus atšķirt un atpazīt? Ja iemīlēšanās pamatā ir emocionāls paisums, kuru pavada fantazēšana un sapņošana par iecerēto, tad mīlestība ietver visu cilvēka apziņas un zemapziņas pieredzi. Mīlestībā ir dziļš miers, cieņa un pateicība par īpašā cilvēka klātbūtni savā dzīvē.

Nav vienas piegrieztnes, pēc kuras Visuvarenais mūs būtu veidojis. Daile un tumsa mijas ar pusēnām, veidojot cilvēka tēlu, raksturu un īpašību musturu, kuru katrs ir spiests izdzīvot un iznest tautās.

Vēl jo vairāk, katra cilvēka individuālais zvaigžņu raksts jeb horoskops nosaka viņa tēla mozaīku. Parāda, kā cilvēks mīl, kad un kāpēc viņš piedzīvo lidojumu vai kritumu personīgās dzīves sfērā.

Pavasaris atnesīs veselu vētru spilgtu izjūtu un emociju, kas liks sareibt galvai un spert straujus, tostarp nepārdomātus, soļus. Pilnīgi visas zodiaka zīmes izjutīs neparastas dzīves slāpes un vēlmi rast baudījumu no tuvības, attiecībām, sabiedriskās dzīves…

Strādājiet ar sevi un ielūkojieties sevī, savā tēlu un jūtu pasaulē! Tur ir visas mīlestības un harmonijas zelta atslēdziņas. Runājiet, domājiet, jūtiet, analizējiet, mīliet, radiet, priecājieties!

Precamies! Labvēlīgākie datumi gredzenu mīšanai šogad

AUNS līdz maijam zvaigznes sūta brīdinājumu – lai cik spēcīgas un reibinošas būtu aizraušanās, vērts saglabāt veselo saprātu un neļauties bezprātam. Ne visas iepazīšanās nesīs laimi un harmoniju.

Maijā pieaugs pārliecība un drosme pamēģināt spēkus vairākos romānos vienlaicīgi. Jūnijā jau būsi gatavs izdarīt izvēli par labu ilglaicīgām attiecībām. Ja dzims pārliecība, ka esi saticis savu otro pusīti, nāksies piestrādāt pie personīgās emocionalitātes un kompromisu mākslas, toties tie būs pilnībā attaisnoti un sasniegtā mērķa vērti.

VĒRSIS jau no pavasara pirmajām dienām var iegūt iespēju veidot romantiskas attiecības. Pat ja tās nenoslēgsies ar Mendelsona kāzu maršu, kopā pavadītās dienas paliks spilgtā atmiņā.

Maijā iestāsies neliela pārdomu pauze, kurā vērtēsi ilglaicīga partnera kandidātus, bet jau jūnijā vari pilnībā paļauties uz savu iekšējo izjūtu – mirkļa aizraušanos no nopietnām jūtām izdosies atšķirt bez problēmām. Ja reiz pieņemsi lēmumu, atteikumus nepieļausi.

DVĪŅIEM šopavasar nāksies mācīties lielāku nopietnību un atbildību attiecībās. Joprojām nespēsi pārstāt rauties uz pusi starp darbu un attiecībām. Ja tev jau sen ir stabilas attiecības, pienācis laiks vīt ģimenes ligzdiņu. Aprīlī vēl nesteidzies nosaukt kāzu datumu, bet pārbaudi savas jūtas ikdienas kopdzīvē. Ja savienība ir pietiekami stipra, visas grūtības būs pārvaramas.

Brīvajiem pirmsjāņu laikā zvaigznes iesaka ieskatīties draugos, varbūt tavas dzīves mīlestība ir tuvāk, nekā biji domājis.

Astrologi brīdina: gaidāms grūts periods mīlas lietās

VĒZIM pavasara sākums nav piemērots kardinālu lēmumu pieņemšanai jūtu sfērā. Galvenais – savlaicīgi atšķirt patiesas jūtas no mirkļa aizraušanās, veltīt pietiekami daudz uzmanības darbam ar agrāk pieļautām kļūdām. Maijā attiecībās piedzīvosi seismiskas kustības, ja vainosi partneri iedomātās intrigās un sānsoļos. Pat pašiem pacietīgākajiem un mīlošākajiem partneriem var apnikt asaras bez iemesla.

Jūnijs var nākt ar solījumu par ģimenes pieaugumu. Ziedo personīgās vēlmes mīļotā cilvēka labā un prieks pieaugs ģeometriskā progresijā.

LAUVA saņems piedāvājumus iepazīties pašās negaidītākajās situācijās. Ja vēlies attīstīt attiecības, nāksies ziedot dažus principus un pieļaut kompromisu kopīgās atpūtas un sadzīves jautājumos. Pēc Lieldienām pie apvāršņa parādīsies cilvēks, kura dēļ būsi gatavs atteikties no īslaicīgiem romāniņiem.

Ja ilglaicīgās attiecībās iezagušās šaubas, maija beigās un jūnija sākumā vari piedzīvot atbrīvošanos. Ja nejūti patiesu pieķeršanos partnerim – atlaid viņu. Atvieglojumu izjutīsiet abi.

JAUNAVAI pavasaris varētu sagādāt dažas raizes – nespēsi izvēlēties starp daudzajiem attiecību kandidātiem. Pārdomu, svēršanas un mērīšanas rituāls arī var ieilgt. Maijā iemīlēšanās svētītais iegrims kāzu gatavošanas virpulī vai piedzīvos otro medus mēnesi. Īpaši labvēlīgas laimes sasniegšanai privātajā dzīvē būs maija beigas un vasaras sākums. Aizšķilsies ne viena vien kaislīga dēka vai zvanīs kāzu zvani.

Brīviem vasaras sākumā var lūkoties pēc jaunām attiecībām ārzemēs. Nedēļas nogales ceļojums patālāk no mājām var beigties ar ilgstošu romānu un dzīvesvietas maiņu.

SVARI. Vēl nesagaidījis, kad atvērsies āra kafejnīcas, būsi gatavs mesties flirtā bez saistībām. Lūko nesalauzt kāda sirdi. Tavu rotaļīgo flirtu citi var uztvert nopietni. Vieglai uzvedībai var būt negatīvas sekas, piemēram, skandāli un intrigas.

Ilgstošo attiecību partneris var nogurt no tavām kaprīzēm un paviršās attieksmes pret dzīvi, biežāki kļūs strīdi un konflikti. Negaidi, kamēr problēmas atrisināsies pašas no sevis, ja tev dārgas šīs attiecības – rīkojies. Tavs iedzimtais talants panākt līdzsvaru palīdzēs pārvarēt likstas arī mīlas frontē.

SKORPIONS aprīlī izstaros agrāk nemanītu šarmu, kas apburs visus apkārtējos. Šī ir lieliska izdevība uzsākt jaunas, nopietnas attiecības vai nostiprināt esošās.

Maijā aktualizēsies jautājums par neatkarību un oficiālām saistībām. Varētu būt, ka pienācis laiks noformēt attiecības. Lai īstenotu šo svarīgo mērķi, atradīsies gan nauda, gan laiks, gan spēks. Jūnijā vari piedzīvot deja vu vai liktenīgu iepazīšanos. Šī tikšanās būs negaidīta un tava pasaule var apvērsties kājām gaisā.

STRĒLNIEKS martā un aprīlī iekaros partnera sirdi ar neparastu jūtu patiesumu. Romantiskums un praktisku apsvērumu neesamība – lūk, par ko tevi iemīlēs izredzētā otrā pusīte. Esi uzmanīgs pret izredzēto, neizlēmība var nākt tev par sliktu.

Maijā jūtu intensitāte pamudinās tevi uz nopietnu soli – ģimenes stāvokļa maiņu. Laimei ceļā var stāties vien tā pati neizlēmība. Kļūsti drošāks, ja lemts pieļaut kļūdu, tu to izrādīsi, nav vērts izsvērt katru soli.

Lai sevi pasargātu no partnera neuzticības, ej solīti pa priekšu notikumiem – realizē senu partnera sapni vai dodieties labi organizētā atvaļinājumā.

MEŽĀZIM galvenā un vienīgā sāpe – negatīvas emocijas, aizdomīgums un neuzticēšanās cilvēkiem, kas saistīta ar iepriekš piedzīvotajām neveiksmēm mīlas jomā. Maijā parādīsies lieliska iespēja sākt visu no baltas lapas. Dod sev iespēju uz laimi, un tā tevi noteikti atradīs.

Jūnija sākumā pienācis laiks sakārtot ilgstošās, bet oficiāli nenoformētās attiecības. Gatavojoties kāzām, var sastapties ar šķēršļiem, kurus mēģini pārvarēt mierīgā un pārliecinātā veidā. Neļauj sevi ietekmēt.

Aprīlī vairākām zīmēm būs finansiālas nedienas! Astroloģiskā prognoze sulu mēnesim

ŪDENSVĪRAM no pavasara depresijas ir tikai viena izeja – nopietnu attiecību izveidošana. Tiecoties rast mierinājumu pretējā dzimuma pārstāvja apskāvienos, neizmaini savu kaislību īslaicīgos sakaros.

Maijā un jūnijā var nākties smelt izlieto un jāatceras, ka mājās gaida ģimene. Tāpēc izklaidi nāksies nedaudz ierobežot. Ja turpināsi ignorēt brīdinājuma šāvienus, riskē saņemt paziņojumu par šķiršanos.

ZIVĪM aprīlī paša nepārliecinātība liks meklēt partnerī kādus trūkumus. Dzen šīs domas projām, arī pats taču neesi bez grēka! Mūžīgā neapmierinātība graus harmoniju un draudēs ar jauniem strīdiem.

Maijā sola labvēlīgas iespējas. Iepazīšanās, kuru vērtēsi kā kārtējo flirtu, izrādīsies ar dziļu potenciālu apveltīta. Nepalaid garām savu iespēju!

Pavasarī un vasarā tev nav ieteicams precēties un kāzas svinēt. Šo laiku izmanto, lai pārbaudītu jūtu noturīgumu un iekrātu naudu svinībām tālākā nākotnē.

Precībām labvēlīgie datumi

Ja mīlestība ir ierakstīta zvaigznēs, tad kāpēc, lai arī kāzu diena nebūtu Visuma providences – augstākās gribas un tālredzības ietekmē? Pat ja neatbalsti astroloģiskās, reliģiskās un kultūrvēsturiskās norādes, precībām labvēlīgā laika izvēlē ir kaut kāda sentimentāla un sirdi mierinoša iedarbība. Ieskaties labvēlīgajos datumos:

Aprīlī Venēra turpina savu atpakaļgaitu līdz pat 16. datumam, un tas sakrīt ar Lielā gavēņa laiku, tā kā labi vien ir. Pēc Lieldienām 20., 21., 23., 27., 28. datums ir ieteicami savienību slēgšanām.

Maijā vislabvēlīgākie ir 2., 6., 11., 12., 13., 17., 23., 30. datumi. Ja nu vienīgi nenobīsieties no ticējuma, ka maijā precētie visu mūžu mokās.

Jūnijs, kā jau iecienīts mēnesis precībām, neskopojas ar labvēlīgiem datumiem. 3., 4., 9., 10., 14., 15., 16., 20., 21., 29. jūnijs noteikti nebūs jānožēlo.

Sagatavoja astroloģe Ivonna Dzelme.

Lasi vēl