Kāzas, noslēpumi un pikantas bildes – seši interesanti jaunumi šajā nedēļā!

0 Komentāru
Kāzas, noslēpumi un pikantas bildes – seši interesanti jaunumi šajā nedēļā!
privātais arhīvs

Katra diena nes ko jaunu un aizejošā nedēļa nav bijusi izņēmums  – slavenie un slavas kārie ir nesuši savu pienesumu notikumu klāstam ar kuru aicinām iepazīties.

Kāzas, kāzas!

Foto: facebook.com/JurisIR

Laulības ostā iestūrējusi ”Dejo ar zvaigzni” dalībniece Marta Kalēja. Saderināšanās mirklī mīlnieki nebija kopā pat gadu, bet juta tik lielu komfortu esot viens otra tuvumā, ka saprata, laiks nav jāvelk garumā.

Arī pašmāju dziedātāja Aija Vītoliņa jeb Amber sociālajā tīklā ”Instagram” publiskojusi kāzu fotogrāfiju. Ir nosvinētas kāzas!

Saimnieks Dagnis ar tautas atbalstu jau paveicis lielu darbu nodegušās saimniecības sakopšanā

Foto: Sabīne Zvirbule

Pirms pusotras nedēļas liela ugunsnelaime piemeklēja ”Saimnieks meklē sievu” otrās sezonas varoņa Dagņa Darģa īpašumu. Saimnieks vērsās pie tautas pēc palīdzības, un tauta sadzirdēja. Īsā laikā saimniecībā paveikts jau ļoti daudz, un Dagnis vēlas pateikties līdzcilvēkiem par nenovērtējamo atbalstu.

Smukās Vladas drosmīgā atzīšanās

Foto: Publicitātes foto

Šova ”Blonde Voyage” ceturtajā sērijā pie meitenēm ieradās seksa un attiecību eksperts Edgars Toretto, kurš izaicināja meitenes atbildēt uz visai privātiem jautājumiem. Drosmīgā Vlada Ivanovska nekautrējās kameru priekšā paziņot, – viņa jau gadu ir brīva meitene un arī intīmām attiecībām šajā laikā nav ļāvusies.

Latvijā var dzīvot turīgāk nekā ārzemēs!

Foto: Privātais arhīvs

Aija Dembovska tikusi pie ienesīga amata tepat Rīgā. ”Šobrīd cenšos pakāpeniski mainīt visu dzīvi. Esmu izlēmusi palikt Latvijā. Tiku pie ļoti laba darba kazino, domāju par savu dzīvokli Rīgā,” sarunā ar Skaties.lv stāsta Aija. “Latvijā viss ir lētāks, tāpēc te var dzīvot pat turīgāk nekā ārzemēs,” sapratusi Aija.

”Lauku sētas” Vitai jaunas attiecības

Foto: privātais arhīvs

Šova ”Lauku sēta” viena no spilgtākajām dalībniecēm un pasākumu organizatore Vita Taube vairs neslēpj savas attiecības. Meitene savus fanus un sekotājus iepriecinājusi ar foto, kurā redzama kopā ar puisi, kuram jau septiņus mēnešus pieder viņas sirds.

Kā uzsver Vita, pēc intrigām, kas tika savērptas ap viņu pēc ”Lauku sētas”, meitene vēlas jaunās attiecības pasargāt.

Modelei nebēdnīga bilde

Foto: Publicitātes foto

Savukārt seksīgā modele Viktorija Vailda, kuru var uzskatīt par vienu no aprunātākajām Latvijas slavenībām, ir atgriezusies Kannās, tieši šo skaisto vietu modele dēvē par savu mājvietu. Skaistule bauda ierasto dzīvi un priecē fanus ar jaunām, nebēdnīgām fotogrāfijām.

Šoreiz Viktorija paziņoja par atgriešanos mājās no atpūtas kādā lieliskā kūrortā, publiskojot seksīgu fotogrāfiju. 

Modele priekšroku dod mākslīgajam skaistumam un tikai pēc lūpu un krūšu palielināšanas uztver sevi kā īstu skaistuli.

0 Komentāru