Kaut kas traks! Latvijā darbojas draudze, kas sludina makaronu dievišķumu

1 komentārs
Kaut kas traks! Latvijā darbojas draudze, kas sludina makaronu dievišķumu
Pixabay

Pastafariānisma augstākā dievība ir Lidojošais makaronu monstrs un draudzes mērķis ir “sludināt Lidojošā makaronu monstra evaņģēliju un darīt par mācekļiem tos, kas tic”.

Rīgas Pastafariānisma draudzes Statūtos ir norādīts, ka draudzes darbības uzdevums ir “pasludināt tefteļu un makaronu gaismu”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Latvijas Universitātes Teoloģijas fakultātes profesors Valdis Tēraudkains izdevumam Latvijas Avīze skaidro, ka “Pastafariānisms” ir kustība, kas veidojusies ASV kā protests pret kreacionismu jeb uzskatu, ka pasaule, dzīvība un cilvēks ir dievišķas radīšanas rezultāts. Vairākumā valstu, izņemot Nīderlandi un Jaunzēlandi, tā nav atzīta kā reliģija.

“Bobija Hendersona 2005.gadā izveidotā “Lidojošā makaronu monstra baznīca” ir populāra jauniešu vidū. Droši vien pateicoties satīrai un dogmu noliegumam,” skaidro profesors.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl