Komentāri
Kauperu un Stifleru trakums- prieki un ērmības Latvijas šovbiznesā šonedēļ
Skaties.lv/F64

Septembris jau pusē, un kaislības Latvijas šovbiznesā turpina pieaugt līdz ar jaunās TV sezonas sākšanos. Par nedēļas zvaigznēm numur viens kļuvuši nu jau vairāki Renāra Kaupera dubultnieki un ”Lauku sētas” jaunā kompānija. Skaties.lv piedāvā nedēļas šovbiznesa karstāko ērmību izlasi.

Uzmirdz divi jauni ”Kauperi”

Nedēļa sākās ar sensāciju – ”X Faktorā” atradās otrs Renārs Kaupers – Roberts Eihe. Priekšnesumu, kas izsauca tādu sajūsmu un diskusijas, joprojām var noskatīties ŠEIT.

Taču drīz vien tauta attapās, ka Roberts nav vienīgais – mums ir arī otrs Kaupera dubultnieks – Armands Lozinskis. Noskaties abu priekšnesumus un izlem – kuram sanāk labāk? SPIED TE!

Lauku sētas ērmi un spēka mitriķi

Šonedēļ tika izsludināti arī LAUKU SĒTAS JAUNIE DALĪBNIEKI.

Ar vislielāko sajūsmu tauta sagaidīja ziņu par meitu kārā Latvijas Stiflera piedalīšanos šovā. Kas tas tāds? LASI TE!

”Man padomā gājieni Stiflera stilā,” intrigu uzkurina atraktīvais puisis.

Humpalu lāsts un draiskošanās Baldonē

Vai tu šo ziņu lasi, jauki ieritinājies savās svētdienas treniņbiksēs, kuras pirktas lietoto apģērbu bodītē? Uzmanību – rauj tās nost!

“Ja gribas dzīvot citādāk un uzlabot savu materiālo stāvokli, pie pirmās iespējas jāpalutina sevi ar kaut ko jaunu un jāaizmirst ceļš uz ”second hand” veikaliem,” Skaties.lv šonedēļ paziņoja vēdiskā astroloģe Baiba Stūrīte. PLAŠĀK LASI TE!

Nezinām, kā ar ”second hand” bodītēm, bet skaidrs, ka ceļš uz Baldones estrādi šovu zvaigznei Aijai Dembosvkai zināms labi.

Tur septembra sākumā notika draiskošanās, kas rezultējās ar skaļu skandālu un 170 eiro parādu šonedēļ. Iespējams, ērmīgākais skandāls šonedēļ. LASI TE!

Skaties.lv novēl draisku nedēļas nogali un atgādina, ka šovakar nedrīkst aizmirst ieslēgt ”X Faktoru”, jo ir vairāk kā skaidrs, ka dzims jaunas zvaigznes!

Lasi vēl