Kauguru rudens svētkos sacentīsies spēkavīri un uzstāsies Intars Busulis

0 Komentāru
Kauguru rudens svētkos sacentīsies spēkavīri un uzstāsies Intars Busulis
Foto: Jūrmalas pilsētas dome

Sestdien, 3. septembrī, Jūrmalā, Kauguros notiks jau par tradīciju kļuvušie Kauguru rudens svētki, piedāvājot visas dienas garumā bagātīgu kultūras un izklaides programmu.

Kauguru rudens svētku atklāšana šodien Jūrmalā, Tallinas ielā, notiks plkst.13.00. Uz Lielās skatuves visas dienas garumā varēs vērot visdažādākos priekšnesumus – koru, ansambļu un deju grupu uzstāšanās mīsies ar izrādi bērniem Mušu ķēniņš un mākslas vingrotāju paraugdemonstrējumiem.

Muzikālā un izklaides programma

Mazajiem svētku apmeklētājiem būs iespēja piedalīties radošajās darbnīcās, tostarp rudens lapu darbnīcā, bet Enerģijas pieturā varēs iepazīties ar alternatīvās enerģijas iespējām un izgatavot savu enerģijas ieguves darbarīku.

Padomāts arī par sportiskām aktivitātēm – pāru sacensībās Spēks un daile varēs iesaistīties gan pieaugušie, gan bērni, bet šķēršļu joslā Rainis vai Aspazija būs iespēja pārbaudīt arī erudīciju, vācot un atpazīstot abu dzejnieku citātus.

Kauguru rudens svētku aktivitāšu programma

Šogad pirmo reizi Kauguru rudens svētku laikā notiks arī starptautisks spēkavīru turnīrs Best Nordic Strongman 2016. Tajā tiks vilkta gan smagā automašīna, gan cilāti atlanta akmeņi, un aŗī skatītāji un līdzjutēji varēs iesaitīties dažādos konkursos un aktivitātēs.

Best Nordic Strongman 2016 programma

Pēc labi padarīta darba un aktīvi aizvadītas dienas vakarā paredzēti vairāki koncerti. Plkst. 19.00 uz Lielās skatuves kāps Gacho, bet plkst.20:30 pasākuma apmeklētājus priecēs Intars Busulis un Abonementa orķestris.

Kauguru rudens svētki noslēgsies ar uguņošanu plkst.23:00.

Foto: Kauguru rudens svētki 2015

0 Komentāru