Kaspars ar “fingāli” un kurš ir labākais “geimeris” Latvijā? GameFace jaunākā epizode ir klāt!

3 komentāri
Kaspars ar “fingāli” un kurš ir labākais “geimeris” Latvijā? GameFace jaunākā epizode ir klāt!
Publicitātes foto

Aiz loga jau ziema dauzās pie loga un ātri vien uzmācas krēsla, bet tikmēr prieku tavā dzīvē ienesīs tehnoloģiju un videospēļu jaunumu izklaidējošais raidījums GameFace, kurā viens no vadītājiem kameras priekša stājies ar zilu aci…

Kā jau ierasts, gandrīz 40 minūšu garajā epizodē redzēsim Nedēļas TOP 5, kurā šoreiz tiks apskatītas garākās videospēles pēc to spēlēšanas ilguma – tajā pieminēti tādi grandi kā GTA San Adreas, Fallout 3 un citas. Afi*enajas ziņās ieskatīsimies BattleField 1 un to, kurš tad uzvarēja League of Legends čempionātā, bet šajā nedēļā Kaspars un Norberts izvēlējušies spēlēt Elder Scrolls, un šoreiz tas notiks tiešsaistē. Personību kauja ir noslēgusies, un tieši šajā raidījumā uzzināsim, kurš tad ir labākais “geimeris” Latvijā!

Video

Šajā raidījumā pieminētās videospēles tiešsaistē vari apskatīties šeit – Elder Scrolls 5: Skyrim, Elder Scrolls 4: Oblivion, Mass Effect, Fallout 3, GTA San Andreas, The Elder Scrolls Online, Spooky’s Mansion Of Jumpscares, League of Legends, Battlefield 1.

TOP komentāri

 • Roberts Kuzņecovs
 • Valts Rancāns
  0 0 0

  Valts Rancāns

  Jūs teicāt, kā TESO nevar salīdzināt mūzikas un grafikas stilā ar grafiku es jums piekrītu, bet mūzikas ziņā kategoriski nepiekrītu, jo pēc tā ko jūs teicāt vienā no GameFace epizodēm jūs īsti netikāt galā ar šo spēli. Dungeon mūziku nedzirdējāt, raid mūziku nedzirdējāt un visu lokāciju mūziku arī nedzirdējāt. Es zinu, ka par mūziku var strīdēties mūžīgi, bet šajā gadījumā es nevarēju noklusēt!
 • Edgars Čaplinskis
  0 0 0

  Edgars Čaplinskis

  varbūt Spooky's Jump Scare Mansion ir domāts tā ka tu ej un ej pa tām vienveidīgajām istabām un pēc 100 istabas jau sāc jukt prātrā un tevi vēl baida
  tas ir kā hipnoze

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!