Kas traks! Filmas Sātans Pradas brunčos garderobe izmaksājusi miljonu!

Pievienot komentāru
Kas traks! Filmas Sātans Pradas brunčos garderobe izmaksājusi miljonu!
Foto: Scanpix

Kad 2006.gadā iznāca filma Sātans Pradas brunčos (The Devil Wears Prada), tā gāza rekordus, kļūstot par dārgāko kostīmfilmu vēsturē. Apģērbu budžets vien sastādīja vairāk nekā vienu miljonu ASV dolāru. Ieskaties, kuras bija dārgākās kleitas un rotas, kas tika izmatotas filmā!

Patrīcija Fīlda ir viena no pieprasītākajām stilistēm Holivudā. Ar viņu sadarboties sapņo teju ikviens producents. Un ve velti – tieši viņa veidojusi stilu seriāla Sekss un lielpilsēta modernajam draudzeņu četriniekam, par ko tik ļoti jūsmo daiļā dzimuma pārstāves visā pasaulē.

”Lētākie” apģērba gabali un aksesuāri, kas pavīd filmā, izmaksājuši vismaz 500 dolāru, bet dārgāko vērtība mērāma tūkstošos. Tā, piemēram, zīmola Fred Leighton kaklarota, kas kaklā bija Merilai Strīpai, maksā 100 tūkstošus ASV dolaru.

Foto: Designersanddiamonds.com

Foto: Designersanddiamonds.com

Savus tērpus filmā izrādīt pieteicās teju visi pasaules ietekmīgākie modes nami – Chanel, Dolce & Gabbana, Calvin Klein un daudzi citi. Tikmēr vismaz 40% no apaviem, kas bija kājās Merilai Strīpai, bija tieši Pradas darinājums.

FOTO: Sātans Pradas brunčos miljonu vērtā garderobe