Kas tas ir? Uzmini un laimē biļetes uz Spēka dziesmām!

3 komentāri
Kas tas ir? Uzmini un laimē biļetes uz Spēka dziesmām!
Foto: F64

Tieši tā kā rakstīts virsrakstā – uzmini, kas tas ir, ko redzi šajā ziņā pievienotajā attēlā. Ja esi nolēmis piedalīties, autorizējies ar savu sociālo tīklu pasi vai identitāti, un, ja būsi pareizi atbildējis, tu, iespējams, laimēsi divas biļetes uz Latvijas spēka dziesmu koncertu Arēnā Rīga, kas veltīs par godu Latvijas 97. dzimšanas dienai.

Attēls, ko redzi šajā ziņā ir daļa no lielāka attēla, bet Tev jāatklāj, kas tad redzams bildē.

Konkursā vari piedalīties līdz 14. novembra plkst. 18.00! Skaties.lv sazināsies ar konkursa uzvarētājiem, bet biļetes varēsi saņemt MTG birojā.

Tātad balvā divas biļetes uz lielkoncertu Latvijas spēka dziesmas, 15. novembrī, plkst. 18.00 Arēnā Rīga.

Lielkoncerta programmā iekļauti tie skaņdarbi, kas cauri laikiem latviešiem bijuši īpaši nozīmīgi. Koncertā piedalīsies daudzi izcili mākslinieki: dziedātāja Ieva Akuratere, leģendārās aktrises Olga Dreģe un Lilita Ozoliņa, rokdziedātāji ALEX un Atis Ieviņš, operdziedātājas Evita Zālīte un Elīna Šimkus, TDA Dzintariņš, dziedošie Nacionālā un Dailes teātra aktieri Dita Lūriņa, Marija Bērziņa, Rēzija Kalniņa, Ģirts Ķesteris un Artis Robežnieks, dziedātāji Ralfs Eilands un Aija Andrejeva, kā arī LNSO pirmā vijole Raimonds Ozols un citi.

Piedalies konkursā un ej uz Spēka dziesmām!

3 komentāri