Kas tad te!? Smieklīgākās striptīzdejotājas pasaulē

Komentāri

Ja esi striptīzdejotāja vai dejotāja ap stieni, varbūt šis Tev noderēs kā pamācība visai dzīvei, kā NEVAJAG darīt! :)

Interneta smieklu grandi FailArmy nesnauž un turpina priecēt viņu sekotājus visā pasaulē ar arvien jauniem un vēderu kutinošiem video sakopojumiem. Šoreiz tie nākuši klajā ar jaunu piedāvājumu – smieklīgākās striptīzdejotājas un dejotājas ap stieni. To, cik daudzas no viņām vienkārši trenējas, un tas ir loģiski, ja tajā procesā kaut kas nesanāk, un cik daudzām no viņām vienkārši vajadzētu pateikt, lai nenodarbojas ar kaut ko, kas viņām absolūti nesanāk, neņemamies spriest, bet to, ka ceturtdienas pusdienlaikā būsit kārtīgi izsmējušies, ir fakts!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl