Kas ir Purva dirsiens?; pārstāvji skaidro, ka tas bijis ļauns joks

17 komentāri
Kas ir Purva dirsiens?; pārstāvji skaidro, ka tas bijis ļauns joks
Foto: Facebook

Šīs nedēļas sākumā sociālajos tīklos tika nopublicēta bilde, kurā nofotografēta it kā Vivacolor firmas krāsu bundža, kurai dots ļoti rupjš nosaukums – Purva dirsiens. SIA Tikkurila oficiālais pārstāvis Gatis Kulbergs skaidro situāciju.

Portāls Skaties.lv nolēma tomēr sazināties ar kādu, kurš spētu šo radušos, kā beigās izrādījās, pārpratumu izskaidrot. Lubānas ielas Depo veikalam par šo nebija komentāri, bet Vivacolor produkcijas oficiālais izplatītājs SIA Tikkurila bija ļoti sašutis par radušos starpgadījumu:

“Ar nožēlu nākas konstatēt faktu, ka mums nezināmas personas ir izvēlējušās mūsu uzņēmuma produkciju un mūsu cienījama sadarbības partnera – būvmateriālu tirdzniecības tīkla DEPO vārdu, lai izspēlētu to kā joku,” skaidro SIA Tikkurila pārdošanas direktors Gatis Kulbergs. “Uzskatu šo par neizdevušo joku, kas nav savienojams ne ar Tikkurila vērtībām, ne ētikas kodeksu, ne ar mūsu sadarbības partnera būvmateriālu tirdzniecības tīkla DEPO labo slavu.”

Kulbergs norādīja, ka viņa pārstāvētā firma stingri norobežojas no šāda veida komunikācijas un cer, ka nākotnē šādu darbību autori atradīs sev atbilstošāku veidu, kā izpausties.

17 komentāri