Kas ir “Eirovīzijas” atlases sensācija Lauris Valters? Pirmā intervija pēc lielā triumfa!

Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

0 Komentāru
Kas ir “Eirovīzijas” atlases sensācija Lauris Valters? Pirmā intervija pēc lielā triumfa!
Foto: Edmunds Brencis/Picture Agency

Svētdienas vakarā noskaidrojām pirmos četrus “Eirovīzijas” nacionālās atlases dalībniekus, kuri turpinās cīņu par ceļazīmi uz Kijevu. Precīzs vietu sadalījums gan netika izpausts, tikai tas, kas uzvarējis. Daudziem skatītājiem bija pārsteigums, bet gan atlasē, gan arī pēc priekšnesuma žūrija ļoti slavēja Lauri Valteru un viņa dziesmu “Magic Years”, kas tad arī plūca laurus pirmajā ceturtdaļfinālā. Nelielajā sarunā mūziķis atklāj atlases aizkulises no sava skatupunkta.

“Esmu ļoti patīkami pārsteigts, patiesi priecīgs un saviļņots, ka labus vārdus izteica gan žūrija un pats galvenais – novērtēja klausītāji, skatītāji!” sajūsmā ir Lauris, kurš pēc uzvaras neslīgst eiforijā, bet turpinās pieslīpēt savu priekšnesumu. “Ir jau idejas, ko pielabot, ko attīstīt! Bet pats galvenais būs saglabāt visu to patīkamo, kas uzrunāja gan pašu, gan skatītājus – darīt no sirds un ar smaidu!”

Ir skaidrs, ka šogad vismaz Latvijas skatītāju uzrunāja pozitīvisms, kas no Laura burtiski staroja, bet par ko tad ir dziesma “Magic Years”? “Šo kompozīciju sarakstīju savai mīļotajai Vitai! Tā ir par to visu īpašo, kas mums ir dārgs šajā pasaulē.” Tas ir stāsts par maģiskiem mirkļiem, kuri notiek cilvēku dzīvēs, un tie veido īpašas sajūtas!

Foto: Lauris Valters “Eirovīzijas” nacionālajā atlasē

“Un pats galvenais – tā ir Mīlestība! Ir ļoti svarīgi mīlēt un cienīt visupirms katram sevi un savus mīļotos, nozīmīgos cilvēkus un dzīvi, planētu, dabu kopumā!” skaidro mūziķis.

Ir skaidrs, ka tagad Laurim tiks pievērsta pastiprināta uzmanība, kas ir tikai saprotams, bet vai viņš pats tam ir gatavs? “Protams, ja mūziķis, aktieris, sportists, politiķis iziet starmešu gaismā, tad ar pastiprinātu uzmanību ir jārēķinās! Jācenšas uztvert visu ar smaidu, tā viegli, un galvenais, pats svarīgākais ir jābūt pārliecinātam par sevi, par savām sajūtām un ir no sirds jāstāsta savi stāsti!”

Pēc svētdienas mūziķis jūtas ļoti pacilāts, ka ir bijis grūti aizmigt! “Jā, brīžos, kad ir iegūta šāda laba adrenalīna un sajūtu gamma, tad emocijas bango vēl labu laiku, un miera, balansa stāvokli atgūt uzreiz nav iespējams. Bet šādi mirkļi jau nav katru dienu, tādēļ – no sirds izbaudu, izdzīvoju tos!”

KO INTERNETS SAKA PAR LINDAS LEEN STILU PIRMAJĀ KONCERTĀ

0 Komentāru