Komentāri
Karijs.lv: poļiem neiepatīkas Pakistānas vīzas, bet Ukrainā tiekam un fiksi piedzeramies
Foto: Karijs.lv

Jau otro dienu esam Ļvovā. Pilsēta burvīga, turklāt esam kļuvuši krietni bagātāki – šeit viss ir lēti un par mūsu dienas budžetu – desmit eiro – var nopirkt patiešām daudz.

Lai jums rastos labāks priekšstats par to, pastāstīšu par mūsu vakardienas piedzeršanos (šodien, protams, lādējamies un dusmojamies, jo baaaigi sliktā pašsajūta). Tātad no rīta iegādājāmies cigaretes, vēlāk nopirkām divus aliņus un divus sidrus, vēlāk iegādājāmies 0,5 litrus medus šņabja medovuhas, vēlāk apēdām trīs milzu hotdogus un vakarā iztukšojām vēl puslitru degvīna, kam uzdzērām limonādi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Foto: Karijs.lv

Foto: Karijs.lv

 

Ā, un iegādājāmies vēl vienu smēķu paciņu. No rīta bijām mazliet nobažījušies, ka mūsu uzdzīve būs sarobojusi mūsu budžetu, taču izrādījās, ka tas viss mums izmaksāja mazāk nekā 14 eiro. Šodien īsti neko neesam spējīgi paveikt, tāpēc budžets atkal izlīdzināsies.

Ukrainā ir labi, Ļvovā neviens nekaro, valsts skaista, un mūsu jauniegūtā draudzene Oļena ir burvīga. Vakar izvadāja mūs pa pilsētu, parādīja vietas, kas tūristiem iet secen, samazgāja mūsu sakrātās netīrās drēbes un vēl piedevām ar mums kopīgi piedzērās, lai gan šorīt viņai piecos jau bija jāceļas, lai dotos uz darbu restorānā, kur viņa strādā par baristi jeb kafijas pavāri.

Foto: Karijs.lv

Foto: Karijs.lv

Oļena mūs aizveda uz Ļvovā dullāko hotdogu vietu. Ukraiņu izpratne par hotdogiem ir diezgan vājprātīga – par aptuveni 80 centiem tikām pie milzu hotdoga ar divām desām, kāpostiem, lokiem, Korejas burkāniem, gurķiem un vēl mērci pa virsu. Nokost kumosu ir vesels pārbaudījums. Šķiet, šodien iesim uz turieni vēl.

Šobrīd sēžam hostelī, kur par 30 grivnām jeb 1,25 eiro no cilvēka mums atļāva ieiet dušā un “common room’ā” palietot internetu. Jauka vieta. Ja kāds brauks uz Ļvovu, atrakstiet mums, iemetīsim adresi.

No rīta satikām skumju kungu tā ap piecdesmit. Šajās dienās saņēmis atteikumu Šengenas vīzai, taču ļoti vēlējās ar sievu doties uz Lielbritāniju strādāt. Vīrs gribēja, lai mēs viņu ievedam Lietuvā, no kurienes viņš tad dotos tālāk uz Angliju. Diemžēl nācās atteikt, jo drīz brauksim tālāk.

Foto: Karijs.lv

Foto: Karijs.lv

Šķiet, ka rīt dosimies prom no Ļvovas uz Ivanofrankivsku. Pēc tam uz Karpatiem. Izdomājām, ka aizbrauksim arī līdz Odesai, – it kā jau tuvu karadarbības zonai, bet Oļena saka, ka tur viss mierīgi. Izskatās, ka Ukrainā pavadīsim vēl vismaz nedēļu, pēc tam tālāk uz Moldovu. Centīsimies arī tikt Piedņestrā!

FOTO

Līdz Ļvovai, ja kas, atvedām arī divus poļus – 30 gadus vecu IT menedžeri un viņa 18 gadus veco draugu, kurš “bastoja” skolu, lai dotos padzīvoties pa Karpatiem. Diezgan ekstrēmi puiši, mēs, salīdzinot ar viņiem, tādi mīkstie vien esam. Uz Polijas-Ukrainas robežas poļu robežpanei neiepatikās, ka mūsu pasēs ir Pakistānas vīzas. Tincināja, kāpēc uz turieni dodamies, mēs sastāstījām, ka rakstīsim grāmatu. Šāda atbilde viņai derēja. Savukārt iebraukšana Ukrainā šoreiz bija ļoti ātra un mierīga (iepriekš esam divas reizes bijuši Ukrainā, un abas mūs uz robežas uzskatīja par totālākajiem narkotiku kontrabandistiem).

Bet, draugi, paskaidrojiet man! Nu bet kāpēc vakar bija tā jādzer?!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl