Kaņepes Kultūras centrs svinēs trīs gadu jubileju

Pievienot komentāru
Kaņepes Kultūras centrs svinēs trīs gadu jubileju
Foto: Megan Young, Flickr

No 27. aprīļa līdz 4. maijam Kaņepes Kultūras centrs (KKc), svinot trīs gadu dzimšanas dienu, aicina uz svētku festivālu. Nedēļas garumā apmeklētājiem tiks piedāvāta daudzveidīga kultūras pasākumu programma, kurā katrs apmeklētājs atradīs savām interesēm un gaumei vispiemērotāko notikumu.

Katrai no nedēļas dienām ir piešķirta īpaša, tās saturu raksturojoša tēma, norāda KKc pārstāve Anete Jansone.

Pirmdiena, 27. aprīlis, ar fotoizstādes Līdz Skolas 15 atklāšanu plkst 19.00 un atvērtajām valodas, dejas un foruma teātra nodarbībām būs veltīta Skolas ielas 15 ēkai, iezīmējot visus tās krāšņos attīstības posmus.

Otrdiena, 28. aprīlis, tiks veltīta dzejai, jo vakarā koncertu sniegs instrumentālais ansamblis Piano Beat duo kopā ar dzejnieku Semjonu Haņinu. Vakaru turpinās DJ Edgars Žilde.

Trešdiena, 29. aprīlis, KKc iezīmēsies kā dejas diena, kad sākot no plkst. 15.00 skatītāji aicināti apmeklēt īsfilmu programmu Horeogrāfiskā montāža, kas tapusi, sadarbojoties Latvijas Kultūras akadēmijas un RISEBA studentiem, un plkst. 18.00 visi interesenti aicināti piedalīties laikmetīgās dejas meistarklasē. Vakara noslēgumā DJ Mārtiņš Enģelis piedāvās pasaulē plaši izplatīto diskotēkas formu – Klusā diskotēka.

Ceturtdien, 30. aprīlī, kopā ar Beātes Zviedres kvartetu tiks svinēta Starptautiskā džeza diena. Vakaru džezīgās noskaņās turpinās DJ Elvi Soulsystems.

Piektdien, 1. maijā, KKc piepildīs dažādu kultūru skaņas un sajūtas. Plkst. 18.00 kopā ar Viktoru Freibergu tiks atklāts kino kluba Horizonts jaunākais cikls Indiešu pavasaris. Savukārt plkst. 20.00 māja ieskanēsies Balkānu skaņas kopā ar Jakob Noiman Festival band. Pēc koncerta gaidāms īpašs DJ vakars – ar skaņām no visas pasaules apmeklētājus iekustinās dzejnieks un DJ Sergejs Timofejevs.

Sestdien, 2. maijā, no plkst. 12.00-16.00 visi aicināti piedalīties velospēlē Minies pēc kultūras, kas ir īpaši Rīgas velo nedēļai veltīts notikums. Vakars iezīmēsies latviešu underground tematikā, kad plkst. 20.00 Jānis Daugavietis, Raimonds Lagimovs un Māris Muitenieks diskutēs par festivālu un koncertu rīkošanu 1990. gados. Vakaru turpinās pankroka grupa Inokentijs Mārpls un DJ WRTH & Lunatica Orchestra.

Svētdien, 3. maijā, rakstniece, grāmatas Pirmā reize autore Daina Tabūna kopā ar domubiedriem rīkos terapijas seansu ar literatūras piešprici Mana pirmā reize.

Festivāla noslēgumā, 4. maijā, visi aicināti uz zemnieku un BIOloģiskās pārtikas ražotāju tirdziņu. Būs gan medus, gan olas, gan piens un gaļa. Pašcepti labumi un pavasara zaļumi. Tirdziņš norisināsies Kaņepes Kultūras centra pagalmā 11.00–14.00.

Ieeja visos pasākumos – bez maksas.

Sīkāka informācija: kanepes.lv un facebook.com/zookkc