Kamerona Diasa vienā minūtē izstāsta, kāpēc dzīšanās pēc slavas nepadara cilvēku laimīgu!

Pievienot komentāru
Kamerona Diasa vienā minūtē izstāsta, kāpēc dzīšanās pēc slavas nepadara cilvēku laimīgu!
Foto: Reuters/SCANPIX

Sociālajā vietnē Facebook nopublicēta Holivudas superzvaigznes Kameronas Diasas tāda kā neilga grēksūdzīte par to, kāpēc slava noteikti cilvēku nepadara laimīgu!

“Kad cilvēki saka, ka gribu būt kā tu, gribu būt aktrise. Es vēlos izskatīties kā tu! Jautājums, ko es viņiem vienmēr uzdodu, – kāpēc!? Tiešām, kāpēc!? Cilvēkiem, īpaši Amerikā, šis priekšstats par slavu ir šāds: ja esi slavens un veiksmīgs, tad noteikti esi laimīgs. Es nedaru to, ko daru, lai būtu slavena. Būt slavenai – tas ir mans darbs! Kad esmu mājās, kad esmu ar saviem draugiem un ģimeni, es neesmu slavena, esmu es, es esmu Kamerona! Slava nav tā, kas mani definē. Ja jūs meklējat slavu, lai tā jūs definētu, tad jūs nekad nebūsit laimīgi, jūs visu dzīvi meklēsit to! Laimi nevar atrast slavā. Un tad es jautāju – kāpēc tu dari to, ko dari? Es uzskatu, ka laimi var atrast būt pašam, būt autentiskam, nevis nepārtrauktā skrējienā pēc slavas,” tā aktrise šajā atklātajā video.

Video

Cameron Diaz Explains Perfectly In 1 Minute How Fame Will Not Bring You Happiness.This clip is part of a documentary called HUMAN.

Posted by Following on Thursday, December 10, 2015