Kam mums policija, ja paši varam tikt galā!

Komentāri

ASV, šķiet, šādas lietas ne tikai zilajā ekrānā, bet arī reālajā dzīvē nav nekāda retā parādība. Pirms dažām dienām Dalasā kāds jaunietis ar automobili lielā ātrumā traucās pa kādu no pilsētas ielām, bēgot no policijas, kas beidzās ar avāriju, kur viņu aizturēja… civilie iedzīvotāji.

Neizskatījās, ka noziedznieks bija bīstams, jo brīdī, kad viņa automobilis ietriecās divās citās automašīnās, kas gaidīja zaļo gaismu kādā no krustojumiem, ārā no viena no cietušā spēkrata izlēca divi citi jaunieši, kuri, izmantojot spēku, mucēju veiksmīgi aizturēja dažas sekundes, kad klāt jau bija policija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video, kurš YouTube vietnē ievietots aizvakar, nosaukumā rakstīts, ka viens no drosmīgajiem jauniešiem ir sieviete, ko gan video īsti nevar saskatīt.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl