Komentāri

Savas iespējamās dāvanas pasaules lielvalstu prezidentiem LNT raidījuma ”900 sekundes” priekšvēlēšanu duelī atklāj politiķi Aigars Kalvītis (”Vienoti Latvijai”) un Jānis Reirs (”Vienotība”).

”Barakam Obamam droši vien uzdāvinātu Latvijas karti, lai viņš pa īstam zina, kur Latvija atrodas. Vai arī globusu, kurā ir ļoti precīzi iezīmēta Latvija,” stāsta Aigars Kalvītis.

”Ņemot vērā, ka Baraka Obamas sieva stādīja dārzeņus Baltā nama priekšā, es domāju, ka mēs uzdāvinātu kādas sēklas no Latvijas dārzeņiem, medu, zāļu tējas, lai varētu Latviju popularizēt caur šo,” atklāj Jānis Reirs. Arī dāvanas izvēli Putinam Reirs raksturo kā samērā sarežģītu, uzsverot, ka dāvana parasti ir cieņas un draudzības apliecinājums. ”Es domāju, ka mēs Putinam nedāvinātu dāvanu. Krievija nav pelnījusi cieņu šajā situācijā,” pauž Reirs.

Kalvītis Putinam uzdāvinātu Molotova—Ribentropa pakta kopiju.

Plašāk skaties videosižetā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl