Kaķsieviete pret mušu – kurš kuru uzvarēja?

Komentāri

Šovakar TV6 bija skatāms jaunā humora pilnā šova Cilvēks pret mušu otrais raidījums. Pagājušajā reizē “ringā” izgāja Atis Zviedris, bet šoreiz mušai pretim stāsies seksīgā dziedātāja Paula Dukure.

”Es vienmēr jūtos kā uzvarētāja,” cīņu ar kukaini komentē dziedātāja. Cilvēks, atrodoties šaurā telpā, mēģina notvert mušu, kura, nav noslēpums, ar savu vienveidīgo dūkšanu un haotisko lidošanu spēj nokaitināt pat visiecietīgāko cilvēku pasaulē. Tāpēc nekas cits neatliek, kā izslēgt jebkādu racionālismu un ieslēgt azartisku piedzīvojumu garu!

Foto

Paula Dukure cīņā devās kā Kaķsieviete, bet kā savu ieroci izmantoja… bungu šķīvjus. “Kastē principā nenotika nekas tāds, kas nenotiek manā ikdienā – bija lieliska iespēja parādīt savu veiklību!” par cīņu stāsta Dukure, kura atklāj, ka sitamie instrumenti palīdz izlikt dusmas. Tieši šā iemesla dēļ tika izvēlēts tieši šāds “nomušīšanas” veids. Kā viņai klājās, skaties raidījumā Cilvēks pret mušu!

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl