Kaķene izglābj saimnieku no ugunsgrēka

Komentāri
Kaķene izglābj saimnieku no ugunsgrēka
Foto: Caters News Agency/ Scanpix

Kāds sētas kaķis Austrālijas pilsētā kļuvis par varoni. No patversmes adoptētais dzīvnieks izglābis sava saimnieka dzīvību, brīdinot, ka mājā izcēlies ugunsgrēks.

49 gadus vecais Kreigs apgalvo, ka, tikai pateicoties zibenīgai kaķenes reakcijai, viņš šobrīd ir dzīvs. Kad mājā izcēlies ugunsgrēks, bija nakts, taču kaķenīte Sallija uzlēkusi viņam uz krūtīm un sacēlusi tādu troksni, ka viņš momentā pamodies un sapratis, ka ir steigšus jāglābjas. Kaķeni Kreigs pirms dažiem gadiem adoptējis no kādas dzīvnieku patversmes, un tagad dzīvniekam bijusi iespēja par to pateikties savam saimniekam. Lai gan ugunsdzēsēji ieradušies salīdzinoši ātri, māja jau bijusi liesmās, tāpēc neko citu izglābt nav izdevies. Tagad Kreigs palicis viens pats ar savu kaķeni, bet bez fotoalbumiem, kuros iemūžināti viņa pasaules apceļojumi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl