Komentāri

Šis nav rūpniecības ražojums, bet gan pašdarinājums mājas apstākļos – amerikāņu inženieris Džeisons Bels savā garāžā uzbūvējis lietojamu un drošu cilvēku katapultu.

Vairs nekāda pirms lēkšanas stresa un saņemšanās – varbūt jau tuvākajā nākotnē adrenalīna ķeršanai cilvēki lēkšanai ar gumiju un/vai izpletni izmantos šo ierīci, kas neatstāj cilvēkam iespējas. Nu, lūk, uz kāda tilta pār aizu Rietumvirdžīnijā, ASV, pirmo reizi tika iemēģināts šis “verķis”. Apskaties video, kā Džeisons katapultē savus padotos iekšā nezināmajā, kas, protams, nofilmēts ar GoPro kameru – izskatās, ka šim pasākumam nepieciešamas krietnas iekšas. Paceļ roku tas, kuram tās jau sagriezās no skatīšanās vien!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl