Kaislīga britu karaļnama fane savākusi iespaidīgu kolekciju

Komentāri
Kaislīga britu karaļnama fane savākusi iespaidīgu kolekciju
Foto: AFP/ LETA

Šomēnes gaidāmajam notikumam britu karaļnamā – prinča Viljama un viņa dzīvesbiedres otrā bērna piedzimšanai – gatavojas ne vien masu informācijas līdzekļi un Londonas policija. Pirmie, kuri ieņems vietas pie dzemdību nama, būs karaļnama fani, kuru vidū ir kādas iespaidīgas kolekcijas saimniece.

Mārgareta Tailere ir starp Lielbritānijas karaliskās ģimenes viskaislīgākajiem faniem un, tāpat kā daudzi līdzīgi domājošie, nevar vien sagaidīt Kembridžas hercoga un hercogienes otrā bērna piedzimšanu. To, ka viņai karaliskā ģimene ir īpaši tuva, nevar nepamanīt – jau Mārgaretas māja Londonas ziemeļaustrumos dramatiski atšķiras no citām celtnēm, jo ir noformēta kā karaliskās ģimenes muzeja vai atrakciju parka filiāle. Tā ir mājvieta vairāk nekā 10 tūkstošiem dažādu piemiņlietu – sākot no oficiāliem karaļnama suvenīriem un beidzot ar kiču.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tiek uzskatīts, ka šī ir viena no lielākajām karaļnama piemiņlietu kolekcijām Lielbritānijā, kas apdrošināta par 40 tūkstošiem mārciņu. Kaut mājā vietas ar katru dienu paliek arvien mazāk, Mārgareta uzsver, ka piemiņlietām, kas saistītas ar prinča Viljama un viņa dzīvesbiedres otro bērnu, vieta atradīsies.

Plānots, ka britu karaliskais mazulis nāks pasaulē aprīļa beigās.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl