Kaislīga britu karaļnama fane savākusi iespaidīgu kolekciju

Komentāri
Kaislīga britu karaļnama fane savākusi iespaidīgu kolekciju
Foto: AFP/ LETA

Šomēnes gaidāmajam notikumam britu karaļnamā – prinča Viljama un viņa dzīvesbiedres otrā bērna piedzimšanai – gatavojas ne vien masu informācijas līdzekļi un Londonas policija. Pirmie, kuri ieņems vietas pie dzemdību nama, būs karaļnama fani, kuru vidū ir kādas iespaidīgas kolekcijas saimniece.

Mārgareta Tailere ir starp Lielbritānijas karaliskās ģimenes viskaislīgākajiem faniem un, tāpat kā daudzi līdzīgi domājošie, nevar vien sagaidīt Kembridžas hercoga un hercogienes otrā bērna piedzimšanu. To, ka viņai karaliskā ģimene ir īpaši tuva, nevar nepamanīt – jau Mārgaretas māja Londonas ziemeļaustrumos dramatiski atšķiras no citām celtnēm, jo ir noformēta kā karaliskās ģimenes muzeja vai atrakciju parka filiāle. Tā ir mājvieta vairāk nekā 10 tūkstošiem dažādu piemiņlietu – sākot no oficiāliem karaļnama suvenīriem un beidzot ar kiču.

Tiek uzskatīts, ka šī ir viena no lielākajām karaļnama piemiņlietu kolekcijām Lielbritānijā, kas apdrošināta par 40 tūkstošiem mārciņu. Kaut mājā vietas ar katru dienu paliek arvien mazāk, Mārgareta uzsver, ka piemiņlietām, kas saistītas ar prinča Viljama un viņa dzīvesbiedres otro bērnu, vieta atradīsies.

Plānots, ka britu karaliskais mazulis nāks pasaulē aprīļa beigās.

Lasi vēl