Kaislības un mīlas jūtas vispamatīgāk satricinās ap saulgriežiem: jūnija horoskops katrai zīmei

0 Komentāru
Kaislības un mīlas jūtas vispamatīgāk satricinās ap saulgriežiem: jūnija horoskops katrai zīmei
Pixabay

Saulgriežu mēnesī attiecībās var dominēt liegs plūdums, bez vērā ņemamām kaislību bangām un jūtu atvariem. Viss mainīsies ap Jāņu dienu, kad gaiss atkal virmos no kvēles. Vairāk par to, ko attiecību un citās jomās jūnijā sola zvaigznes, uzzini astroloģes Ivonnas Dzelmes sagatavotajā prognozē!

Auns

Šomēnes negaidi un neceri uz aklu veiksmi vai nejaušu laimestu. Protams, var noveikties vienā vai otrā dzīves sfērā un situācijā, bet kopumā būs stipri jānopūlas, lai paveiktu saplānoto un vēl visu to, ko ikdiena nemitīgi piespēlē, it kā pārbaudot izturības un pacietības robežas. Ja tava pamatnodarbošanās ir saistīta ar kultūras un izklaides biznesu, esi piesardzīgs, slēdzot līgumus ar izdevējiem, producentiem un citiem starpniekiem. Mūzas tev var palīdzēt radīt, bet nevar pasargāt no cilvēkiem, kuri tavus darbus gribētu izmantot personīgā labuma gūšanai. Tāpēc sargi savu intelektuālo īpašumu.

Ārējie apstākļi var izrādīties stipri maldinoši un dezorientējoši, tomēr vari paļauties uz palīdzību sarežģītās situācijās, kas izpaudīsies kā pēkšņa vīzija un notiekošā dziļākās būtības izpratne. Tas galīgi nav maz! Tomēr ieteikums no sirds: neriskē, ja šaubies. Esi izmanīgs, lai neapmaldītos notiekošajā, bet nekādā gadījumā nekļūsti blēdīgs. Viltība un krāpšanās atklāsies uz līdzenas vietas un radīs gaužām nepatīkamas situācijas.

Jūtu un attiecību sfērā jūnijs iesāksies samērā mierīgi un lēni uzņems apgriezienus. Daudz enerģijas šīm nodarbēm ir ziedots iepriekšējos mēnešos. Tā varētu būt īslaicīga atelpa pēc bangojošajām kaislību izpausmēm. Ja ir gadījies kāds virpuļviesulis attiecībās ar mīļajiem, vajadzēs bravūru un lepnumu mest pie malas un nolūgties, nodievoties vai kā citādi iznesties savu izredzēto priekšā cerībā, ka piedos un aizmirsīs. Pats gan ilgi nebēdāsi, jau ap Līgo laiku sedlosi kumeļu jaunām izjādēm.

0 Komentāru