Kaimiņa apsveikums gaviļniecei: audz liela un neesi dumja

6 komentāri

Youtube nonācis video, kur Saeimas deputāts Artus Kaimiņš sveic kādu Sandu dzimšanas dienā. Iespējams, video ir uzņemts vakar 1. Rokkafejnīcā, kur, kā apgalvo deputāts, viņam uzbrucis apsargs.

Video redzams, kā Saeimas deputāts Artus Kaimiņš saka izjustu vēlējumu jubilārei: ”Sanda, skaties! Vienkārši iedomājies, tagad Tev ir 21 gads, ja. Bet Amerikā tagad, tikai tagad, tu varētu dzert dzērienu (rāda uz blašķīti – red.)Tagad. Bet Latvijā tu jau dzer trīs gadus! Ko Tu esi izdarījusi trīs gadus, ko? Kāpēc tu dzer trīs gadus? Sanda!”

Tanī brīdi no video aizkadra atskan aicinājums sveikt gaviļnieci, ko Artus Kaimiņš arī dara: ”Saku – daudz laimes! Katrā ziņā audz liela un neesi dumja. Lūdzu, lūdzu, lūdzu, lūdzu! Neesi dumja! Tev ir visas iespējas nebūt dumjai. Stop! Nav sarežģīti. Tev nav jālasa grāmatas, pasarg’ Dievs! Tas taču ir sarežģīti. Nē, nē, nē, nē..”

TOP komentāri

 • gusts
  0 0 0

  gusts

  Nu un,kas tad ir????? Paķerstiet pārējos -tautas kalpus-!!!Kaugan tur kur viņi tusējas netiekiet viņiem klāt!!!
 • zanis
  0 0 0

  zanis

  Tas, ko par šo sūdabrāli teicu, ir nieks salīdzinot ar to, kā šis ķēms izņirgā godājamus cilvēkus savā " suņusūda būdā". Mana ilglaicīgā tolerance pret TĀDIEM (piemītoša lielai daļai latviešu) vainagojusies ar to, ka sūdabrāļi ir mūsu valsts priekšstāvji! Tev, SKEPTIĶE, novēlu mēğināt paskatīties ārpus " tas nav smuki, es tā nedaru". Žēl man Tevis.
 • Skeptiķe
  0 0 0

  Skeptiķe

  Gavilē izglītotais zani {acīmredzams, cik izglītots esi}, kaut es nebalsoju par Artusu {nožēloju}, man galīgi nav ar ko lepoties, tomēr neapsaukāju cilvēkus, kas likuši man vilties. Izglītība jau nenosaka cilvēka būtību, bet gan viņa izteikšanās veids, darbi, korektums. Tu, zani, uzskati sevi par izglītotu? Tikai uz kuru pusi?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl