Kafijas piemērotība un dzeršanas paradumi katrai horoskopa zīmei

Komentāri
Kafijas piemērotība un dzeršanas paradumi katrai horoskopa zīmei
Foto: Steve Corey, Flickr

Vīrieti Dvīni ir viegli pierunāt apmeklēt kafejnīcu, bet sieviete Jaunava priekšroku dod stiprai dubultai espreso kafijai ar putukrējumu un ķiršu brendiju. Vairāk par to, kādu kafiju ieteicams lietot katras horoskopa zīmes pārstāvim, lasi turpinājumā!

Auns. Vīrietis Auns ir spēcīgs vīrietis, tāpēc viņam patīk arī stipra kafija. Vīrietis Auns būs priecīgs arī dāvanā saņemt labu, stipru kafiju. Ja uzaicināt sievieti Aunu uz kafejnīcu, tad viņai varat droši pasūtīt stipru mokas kafiju bez piena ar biezām putām. Starp citu, ļoti rūpīgi jāizvēlas tikšanās vieta ar Auniem — tur jābūt maz apmeklētājiem, elegantam un pat mazliet greznam interjeram.

Vērsis. Dāvanā vīrietis Vērsis būs priecīgs saņemt kaut ko no kafijas aksesuāriem, piemēram, trauku kafijas glabāšanai. Sieviete Vērsis priekšroku dod parastai labai kafijai, un uzcienāt varat viņu, piemēram, ar klasisku espreso kafiju.

Dvīņi. Vīrieti Dvīni ir viegli pierunāt aiziet uz kafejnīcu, kur viņš ar lielāko prieku nodegustēs visu, ko jūs pasūtīsit. Pēc tam gan viņš vai nu izteiks kritisku viedokli, vai arī būs sajūsmā par nobaudīto. Bet uzdāvināt viņam var kādu labu, interesantu grāmatu par kafiju. Sieviete Dvīnis kafijas izvēlē var būt ļoti konservatīva. Ja viņa mīl kādu vienu noteiktu kafijas veidu, tad diez vai dzers kādu citu.

Vēzis. Vīrieši Vēži, kā likums, ir mājās sēdētāji, tāpēc būs priecīgi, ja uzdāvināsit dāvanas, kas saistītas ar māju, piemēram, traukus kafijai. Viņš ar prieku uzreiz tos izmantos. Sievietei Vēzim labāk dāvināt izmeklētas dāvanas, piemēram, kafijas karotītes, bet noteikti ar kādu gravējumu vai arī sudraba. Ja vēlaties Vēžus uzcienāt ar kafiju, tad izvēlaties, piemēram, kafiju ar liķieri, balzamu vai citām piedevām.

Lauva. Vīrietis Lauva novērtē goddevību un uzmanību, tāpēc dāvanu viņam izvēlieties ļoti rūpīgi, piemēram, kādu retas šķirnes kafiju, kuru noteikti arī skaisti jāiesaiņo, vēl labāk to uzreiz pagatavot un pasniegt uz skaistas paplātes. Sieviete Lauva tikšanās reizei izvēlēsies tādu kafejnīcu, kur viņa varēs būt uzmanības centrā. Pat ja tā būs maza ielas kafejnīca, viņa atradīs galdiņu ar vislabāko skatu. Kafiju viņa droši vien izvēlēsies visparastāko, taču tas nenozīmē, ka nedrīkstat pārsteigt viņu ar kaut ko viņas Lauvas statusam atbilstošu.

Jaunava. Vīrieši Jaunavas ir ļoti taupīgi, tāpēc vienmēr būs priecīgi par dāvanu. Ņemot vērā šo īpatnību, viņiem var uzdāvināt lielu iepakojumu labas kafijas. Vai arī groziņā salieciet vairāku šķirņu kafijas. Bet sieviete Jaunava, kaut arī liekas pieticīga, priekšroku dod stiprai dubultai espresso kafijai ar putukrējumu un ķiršu brendiju.

Svari. Tā kā Svaru vīrieši vienmēr ir ar kaut ko aizņemti, tad viņiem laba dāvana būs ērts termoss. Šāda dāvana viņiem ļoti patiks, jo mīļotā kafija tagad vienmēr būs pa rokai. Sievietes Svari ļoti seko savam veselības stāvoklim, tāpēc var arī atteikties no kafijas. Taču patīkamā atmosfērā viņai var piedāvāt kafiju bez kofeīna.

Skorpions. Vīrietis Skorpions vienmēr ir ļoti delikāts, tāpēc ar savu izturēšanos var parādīt, ka viņam pilnībā pietiek ar jūsu smaidu un dāvana nepavisam nav vajadzīga. Taču viņš vēlas kaut ko ļoti īpašu, lai to varētu glabāt daudzus gadus, rādīt saviem bērniem un mazbērniem, un stāstīt, kādā veidā šī dāvana nonāca pie viņa. Tā varētu būt kāda sena grāmata par kafiju vai kafijas galdiņš no reta koka. Sieviete Skorpions ir praktiska, tāpēc viņai var uzdāvināt ozolkoka kafijas galdiņu. Uzcienāt viņu var ar parastu kafiju turku gaumē.

Strēlnieks. Vīrietis Strēlnieks vienmēr ir pozitīvā noskaņojumā, kurā gatavs dalīties ar citiem, tāpēc, saņemot uzaicinājumu uz kafejnīcu, viņš jau to uzskatīs par dāvanu. Bet, ja jūs šim uzaicinājumam pievienosit nelielu pārsteigumu mazas šokolādītes veidā, tad viņa priekam nebūs robežu. Sieviete Strēlnieks mīl priecāties un paēst, tāpēc, uzaicinot viņu uz krūzīti kafijas, uzcienājiet arī ar saldējumu, kūku vai kafijas kokteili.

Mežāzis. Vīrietis Mežāzis ir ļoti konservatīvs, tāpēc viņš priekšroku dod tikai pārbaudītām kafijas šķirnēm, tikai tradicionālajām kafijas pagatavošanas receptēm, tikai rokas kafijas dzirnaviņām. Kafijas dzirnaviņas būs arī lieliska dāvana Mežāzim, tās vienmēr lieliski papildinās virtuves interjeru. Sieviete Mežāzis mīl apmeklēt kafejnīcas jebkuru iemeslu dēļ, bet kafiju viņai labāk pasūtīt ar viņas iecienīto liķieri.

Ūdensvīrs. Vīrietis Ūdensvīrs jums varētu šķist vētraini romantisks, taču tikai viņš zina, cik nopietnas prasības viņam ir pret savu apkārtni. Ar dāvanas izvēli nevajag steigties, jo arī tai viņš uzmetīs savu kritisko acu skatienu. Vislabāk viņam uzdāvināt dažādas garšvielas kafijai. Sieviete-Ūdensvīrs labāk pasēdēs mājās, nekā ies uz kafejnīcu. Viņa priekšroku dos latte kafijai ar putām.

Zivis. Vīrieši Zivis ir paši galantākie kavalieri, tāpēc varat viņiem uzdāvināt ko tādu, ar kā palīdzību viņu aplidošana kļūs vēl izsmalcinātāka, piemēram, fondī trauku. Zivju sievietes nav vienaldzīgas pret mīļām lietiņām, par kurām var priecāties, piemēram, divām skaistām kafijas krūzītēm. Šīs dāmas mīl stipru, saldu un karstu kafiju.

Lasi vēl