6 komentāri
Kāds būs Trampa ievēlēšanas efekts uz Latviju? Ezotēriķes pareģojumi
Sipa USA/Scanpix

Pēc Donalda Trampa uzvaras ASV prezidenta vēlēšanās arī Latvijā sākušās diskusijas un spriedelēšana par tēmu – kā tas ietekmēs mūs. Ezotērikas un kosmosa norišu eksperte Elita Drāke atklāj, kādas vibrācijas jūt šajā sakarā un kā rīkoties, lai šo notikumu pavērstu par labu sev.

“Skaidrojot šo visu no kosmosa puses, izcili apstiprinās tas, ko es prognozēju par šo gadu jau pagājušā gada decembrī.

Toreiz stāstīju, ka Latvijai šis gads paies uz lielas mīnusa zīmes. Solīju jukas politikā gada otrajā pusē, un tas viss arī notiek. Viss sākās ar Lielbritānijas paziņojumu, šis ir nākamais.

Principā ir apstiprinājies tas, ka šis gads ir īsts mērkaķa gads – viss, kas notiek, ir šī dzīvnieka stilā,” sarunā ar Skaties.lv skaidro eksperte.

Taču viņa, jau prognozējot to visu, uzsvērusi un vēlas atkārtoti uzsvērt – mēs nevaram mainīt situāciju, bet viss ir attieksmē – mēs varam mainīt attieksmi pret notiekošo.

“Dažādas sajūtas sakarā ar vēlēšanām manī ir jau vairākas dienas. Šī ažiotāža, kas Latvijā sākusies šajā sakarā, liek pasmaidīt.

Tas, cik latvieši aktīvi sākuši risināt Trampa jautājumu, parāda, kāds tukšums patiesībā mūsos ir. Tā vietā, lai risinātu savas problēmas, cilvēki ir ķērušies klāt šai tēmai, lai aizpildītu tukšumu sevī,” skaidro Drāke.

Viņa uzsver, ka tagad viss atkarīgs no tā, vai spēsim pieņemt patiesību tādu, kāda tā ir, vai arī turpināsim čīkstēt un ņemties, tā parādot absolūtu primitīvismu. “Ne mēs varam lemt par to, kā būtu, ja būtu savādāk.

Manā varā nav pateikt, vai būs labāk, vai sliktāk kā gadījumā, ja tiktu ievēlēta Hilarija Klintone, jo gluži vienkārši nav iespējams prognozēt to, kā būtu bijis.

Mēs paši, latvieši, esam nopelnījuši visu to, kas politiskā sakarā ar mums tagad notiek. Mūsu tautai ir izteikts kalpu – vergu sindroms. Ikvienā situācijā mēs vispirms saskatām to, kā mēs, nabadziņi, tagad būsim apdalīti.

Mēs atkal baidāmies, ka par mums nerūpēsies kāds “lielais”. Bet varbūt laiks pašiem par sevi rūpēties?” jautā Drāke.

Kosmosā esot īpaši jūtams tas, ka ASV prezidenta vēlēšanas atstās lielu ietekmi uz sieviešu lomu sabiedrībā.

“Zīmīgi, ka varu neiedeva sievietei laikā, kad visa pasaule gaida dāmas nākšanu pie varas. To visu vēl īpaši pasvītro jaunās ASV pirmās lēdijas personība – tas ir kaut kas jauns Amerikai un pasaulei.

Tas, ka prezidentam pieder skaistuma konkurss un patīk Bārbiju tipa sievietes, iezīmē lielas izmaiņas pasaules domāšanā attiecībā tieši uz sievietēm.

Skaidrs ir tas, ka būs jautri. Tas, ko varam mēs, ir skatīties uz gaidāmajām pārmaiņām pozitīvi. Kas tā latviešiem par māniju par visu raudāt un domāt, ka, ja būtu citādāk, būtu labāk?

Šāda veida domāšana ir neveselīga dzīvošana pagātnē. Iesaku būt pozitīvi noskaņotiem – mēs tāpat nevaram neko mainīt. Bet, ja domāsim pozitīvi, viss tā arī notiks,” iedvesmo kosmosa pazinēja.

TOP komentāri

 • tata
  +3 +3 0

  tata

  Nu šausmīgā kosmosa pazinēja.Vairāk par murgiem neko vairāk pateikt nemāk.
 • Haa
  +2 +2 0

  Haa

  Un taa arii nekas jauns,un iespaidiigs nav pateikts. Tuksha salmu kulshana. Bez jeegas.
 • Vairis
  +2 +2 0

  Vairis

  Kārtējā šarlatāne.Kaut ko tik stulbu un balstītu uz patāliem pieņēmumiem sen nebiju lasījis.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl