Komentāri
“Kāda situācija ar mūsu ceļiem? D*rsā!” Mūziķis Andris Kivičs par savu pieredzi, braukājot pa koncertiem Latvijā
Foto: F64

Bedres uz Latvijas autoceļiem ir viens no aktuālākajiem sabiedrības jautājumiem šajā gadsimtā, tāpēc portāls Skaties.lv aizsācis kampaņu “Aizver bedri!”. Tās ietvaros aptaujāsim arī sabiedrībā zināmus cilvēkus, kuri izsaka savu viedokli par situāciju Latvijā. Šoreiz uzrunājām mūziķi, grupas “Z-Scars līderi” Andri Kiviču.

Bedres – necieņa pret valsts iedzīvotājiem

“Nu, kā, kāda situācija – d*rsā!” smej mūziķis. “Es diezgan daudz braukāju uz koncertiem Latvijas tālajos galos, un tur viss ir normāli. Tagad šodien no rīta braucu pa Jūrkalnes ielu un Pārdaugavu, un te ir nāves smaka, vienkārši ārprāts!” sašutis savu pieredzi portālam Skaties.lv klāsta Kivičs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņa nosauktajos punktos esot bedres pat līdz 30 un 40 centimetriem dziļas ar asām malām. “Ja tu iebrauc kādā no tām bedrēm, momentā var braukt uz servisu mainīt riepu!”

PASTĀSTI, KĀ VISLABĀK AIZVĒRT BEDRI!

Kivičs pieskaras arī ceļa nodokļa tēmai: “Rīgā, minūti pēc tam, kad esi samaksājis ceļa nodokli (CSDD Rīgas nodaļa Bauskas ielā – red.), jebkurš šoferis, kurš grib tikt atpakaļ Salu tiltu, momentā “iekapā” bedrēs. Man liekas, tā ir drausmīgākā necieņa pret valsts iedzīvotājiem!”

Kuri par šo visu atbildīgi?

Viņš bieži pārvietojas ar velosipēdu un kā piemēru min veloceļu Rīga-Jūrmala, kur līdz galvaspilsētas zīmei viss ir kārtībā, bet pēc tam ceļš ir ļoti bedrains. “Latvijā valda tāds “poh*jisms”, un mums tas īstenībā ļoti patīk, jo esam pie tā visa pieraduši. Kaut vai paskaties internetā – lapā “Miljons.com”, kur var redzēt, ka viss turas uz “puņķiem”. Es Latvijā nekad jaunu mašīnu nepirktu!” kategorisks ir grupas “Z-Scars” līderis.

“Ja runā konkrēti, tad ir pilnīgi skaidrs, ka tā ir bijusi kāda atbildība visus šos gadus! Jāskatās uzvārdi, kas par kuru laiku atbildēja, un kas tur īsti notika,” pārliecināts ir viņš.

LASI VĒL: KO PAR LATVIJAS CEĻIEM DOMĀ DZIEDĀTĀJA LIENE GREIFĀNE

Foto: Andris Kivičs toreiz un tagad

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl