Kāda bija viena diena deviņdesmitajos?

Komentāri

Katram no mums uznāk nostalģiski brīži dzīvē, kad datora tālākajos cietā diska nostūros “uzejam” bildes, kas fotografētas sen senos laikos. Tas pats arī ar “kastīti”, kurā jauši vai nejauši glabājas pagātnes atmiņas. Tā arī šī dāma atrada sava drauga veco skolas laika treniņa kreklu. Kur tas viņu aizveda?

Videostāsts ir par vienu dienu, kurā tiekam iemesti laika mašīnā uz 90. gadu beigām, kad visi staigājām interesantos treniņtērpos un iespīlētās “džinsenēs, jaunieši lietoja “tamagočī”, puikas breikoja un spēlēja “fanķikus”, bet iecienīto mūziku klausījāmies “Sony Walkman” pleijeros.

Fonā, ja nu tomēr kāds neatpazīst, dzirdama latviešu funk mūzikas pārstāvju The Hobos dziesmas Christian I’m Gonna Be pārveidotā versija.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl