Kā viņi nonāca līdz bildinājumam hokeja spēles laikā? Foto: nedēļas romantiskākā notikuma aizkulises

Pievienot komentāru
Kā viņi nonāca līdz bildinājumam hokeja spēles laikā? Foto: nedēļas romantiskākā notikuma aizkulises
VLADISLAVS PROŠKINS,F64

Pirmdienas, 11. februāra, vakarā ”Arēna Rīga” hokeja spēles pārtraukuma laikā uz ledus devās kāds laimīgs pāris un tika izteikts publisks bildinājums. Taču pirms bildinājuma pāris piedzīvoja pārvērtības Aleksandra Pavlova vadībā. Skaties.lv piedāvā ielūkoties notikumos, ko pāris piedzīvoja pirms skaistā brīža.

Video no bildinājuma var noskatīties TE!

Rīgas ”Dinamo” Kontinentālās hokeja līgas mačā ”Arēnā Rīga” tikās ar Helsinku ”Jokerit”. Spēles pārtraukuma laikā uz ledus visu skatītāju acu priekšā tika izteikts publisks bildinājums, ko izdevās iemūžināt Skaties.lv.

Taču viss sākās ar īpašo  ”Gatava Pārvērtībām” pārsteigumu, ko TV3 sadarbībā ar t/c ”Spice” piedāvāja kādam laimīgajam pārim, kas ieradies skatīties spēli.

Laimīgais pāris, kas tika izvēlēts spēles laikā, tika pie iespējas piedalīties eksprespārvērtībās kopā ar šova stilistu Aleksandru Pavlovu.

Pārsteidzošās pārvērtības iedvesmoja pāri arī jaunam sākumam – pēc balvas saņemšanas puisis visas arēnas priekšā bildināja savu draudzeni, kas teica JĀ vārdu.

Kā noskaidroja Skaties.lv, puisis gredzenu nopircis bija jau pirms laba laika un nēsāja to līdzi, gaidot īsto brīdi bildinājumam.  Un kur nu vēl labāks moments kā hokeja spēles pārtraukuma laikā, skaisti sapostiem Pavlova vadībā!

Skaties.lv sveic drosmīgo pāri un novēl, lai šim stāstam ir vēl skaistāks un vēl mīlas pilnāks turpinājums!

Iedvesmojies jaunam sākumam arī tu, kopā ar šovu ”Gatava pārvērtībām” katru trešdienas vakaru 21.00.!