Kā tavs dzimšanas datums var palīdzēt naudas lietās?

1 komentārs
Kā tavs dzimšanas datums var palīdzēt naudas lietās?
Pexels

Cilvēka dzīves ceļa skaitlis, ko veido pilni dzimšanas dati, numeroloģijā nozīmē uzdevumu jeb misiju, kas cilvēkam dota uz Zemes. Tāpat šis kods ietekmē viņa uzvedību, talantus, spējas. Turklāt tas nav mazsvarīgs, runājot par finansēm.

Par to, kādā veidā dzīves ceļa skaitlis var palīdzēt cilvēkam naudas lietās, portālu Skaties.lv konsultē numeroloģe, ”Baltās studijas” vadītāja Ruta Putnaērgle.

Lai aprēķinātu savu dzīves ceļa skaitli, nepieciešams saskaitīt visus dzimšanas ciparus. Piemēram, ja dzimšanas datums 1984. gada 29. jūnijs, to pieraksta skaitļiem 29.06.1984. Saskaitot iegūst summu: 2+9+0+6+1+9+8+4=39. Tālāk saskaita iegūtās summas ciparus, līdz iegūst viencipara skaitli: 3+9=12; 1+2=3. Iegūtais cipars arī ir dzīves ceļa skaitlis.

Likteņa kods tavā vārdā: uzzini, kurš ir tavs skaitlis un kā to izmantot savā labā!

Dzīves ceļa skaitļa nozīme naudas lietās

1 – Lai gūtu panākumus finanšu jomā, mājās jāievēro tīrība un kārtība. Regulāri jāuzkopj arī darbavieta. Savlaicīgi jāatbrīvojas no vecām, nevajadzīgām lietām. Nekādu netīrumu un putekļu, netīras krūzītes uz galda! Neko nelikt kaktos.

Vēlams piekopt aktīvu dzīvesveidu, jāievēro lojalitāte pret citiem, jāattīsta humora izjūta. Jāatmet egoisms, ambīcijas, augstprātība. Veiksmi nesīs talismans ar saules attēlu, vēlams no zelta.

2 – Jāattīsta diplomātiskās spējas un ritma izjūta. Nevajag censties kļūt bagātam bez citu cilvēku palīdzības – vienam var neizdoties. Parakstot vienošanās, līgumus, jācenšas pildspalvu turēt divos pirkstos. Ja ir māja, pie durvīm katrā pusē jānovieto pa augstam traukam, katrā ieliekot pa vērtīgai naudas zīmei. Dzīvoklī tas jādara iekšpusē pie durvīm.

Jātiek vaļā no nevēlēšanās riskēt, vāja gribasspēka. Palīdz sudrabs, mēness akmens.

3 – Reizi trīs gados uz trīs dienām ieteicams dot klusēšanas zvērestu. Ļoti labi, ja apgūst dziedāšanu vai runas mākslu. Jāiemācās precīzi izteikt savas domas (ar dziedāšanu, vēstuļu palīdzību). Naudas lietās jāuzticas savai intuīcijai. Nevajag provocēt priekšnojautas, jāņem palīgā iztēle. Neklausīt svešus padomus.

Jātiek vaļā no pļāpīguma, greizsirdības, jāiemācās cienīt sevi un savas idejas. Talismans – trijstūra formā.

4 – Jāstrādā gan ar rokām, gan ar galvu – ar fiziski darbu var sakrāt pieticīgi, tādēļ, ja gribi ko lielāku, jāņem palīgā galva. Var nodarboties ar nekustamo īpašumu, tirgot zemi. Nedrīkst uzticēties nevienam, kurš sola ātru peļņu, nespēlēt azartspēles. Jābūt elastīgākam.

Jāiegādājas bruņurupucītis – attēls, figūriņa vai pat dzīvs. To var uzdāvināt arī draugam un pēc tam doties ciemos un barot.

5 – Jāievēro likumi un noteikumi, jo ātri var nodoties nelikumībām. Nedrīkst veltīgi tērēt enerģiju, laiku un naudu. Nauda nāk un iet un alkohols, narkotikas nepalīdzēs to stabilizēt. Biežāk jāapmeklē izstādes, prezentācijas, kur var gūt jaunas idejas vai piedāvāt savas. Talismans – pentagramma, arī piecu pirkstu kombinācija.

6 – Ja apkārt ir harmonija, skaista vide, naudu var pelnīt naudu. Ieteicams uzsākt ģimenes biznesu. Ideāli, ja saistīts ar sociālo sfēru, izglītību, dzīvniekiem. Veiksmi naudas lietās nes sešstūru zvaigzne.

7 – Daudz jālasa, kaut kas jāizgudro. Ar fizisku darbu naudu pelnīt var būt grūtāk. Jādarbojas bez partneriem. Jācenšas pārvarēt savu noslēgtību, melanholiju, nemeklēt patiesību alkoholā. Panākumiem var palīdzēt ērgļa attēls vai figūriņa.

8 – Ar sīkumiem nepelnīs. Svarīgi uzsākt savu biznesu ar vairākiem darbiniekiem. Uzsākot uzņēmējdarbību, vēlams strādāt ar lielu sparu, tas vairos finanses. Jābūt stingram lēmumu pieņemšanā. Veiksmi nes Dievmātes attēls, ko var nēsāt līdzi.

9 – Vairāk uzmanības jāpievērš citu cilvēku problēmām. Nauda nāk labāk, ja iemācās citus uzklausīt. Finanšu problēmas jārisina deviņu stundu laikā, ja kas sarežģītāks – deviņu dienu laikā. Nedrīkst būt skops, ļauns, neizlēmīgs. Nedrīkst dot naudu nabagiem, labāk palīdzēt to sameklēt.

Lai vairotu finanses, reizi deviņās dienās aizdedz sveces, paņem deviņas aploksnes un katrā ieliek vienādas vērtības naudas zīmes, piemēram, 5 eiro, un aploksnes jāizdala bagātiem, turīgiem cilvēkiem. Veiksmi nes senās Ķīnas filozofa Lao-Dzi statuja vai attēls.

11/2 – Pašam jābūt notikumu epicentrā, jāattīsta intuīcija, mākslinieciskās un ekstrasensorās spējas. Jāizvairās no neveselīgām ambīcijām, vienaldzības. Veiksmei noderēs āboli – tie jāēd, jātur uz galda, var turēt arī ābolu attēlus.

22/4 – Rūpēties par finanšu nodrošināšanu jāsāk 22. dzimšanas dienā. Naudas problēmas atrisināšanai nepieciešamas 22 dienas vai 22 mēneši. Jāiemācās nenervozēt. Vēlams visos gadalaikos pēc iespējas vairāk uzturēties saulē. Talismans – saule.

33/6 – Lai iegūtu naudu, jāupurē personīgās intereses, jāpalīdz citiem. Ja pats esi mierīgs, harmonisks, nauda nāks vieglāk. Ieteicamas vientulīgas pastaigas pa mežu, parku. Attiecībā uz naudu jāveido uzkrājumi, jāattīsta intuīcija. Jāveido atslēgu vai slēdzeņu kolekcija.