Kā sastapt radniecīgu dvēseli

0 Komentāru
Kā sastapt radniecīgu dvēseli
Foto: David Simmonds, Flickr

Droši vien nav uz pasaules tāda cilvēka, kas nevēlētos atrast sev otru pusīti. Gadās, ka radniecīgu dvēseli bieži vien neizdodas sastapt. Kāpēc gadās, ka sastopam pilnīgi svešu cilvēku, nedaudz parunājam un jau šķiet, ka sen esam pazīstami?

Tas varētu būt tāpēc, ka cilvēka auras, enerģētiskā viļņa garums, spektrs, tonis, domas un idejas atbilst mūsu auras viļņu garumam. Sev dvēseliski tuvs cilvēks jāmeklē dvēseļu plānā. Kontakts ar radniecīgu dvēseli rodas dvēseliskā līmenī.

Enerģija seko domai

Mūsu dvēseles spēks ir visu mūsu domu avots. Domām piemīt materiālistisks spēks. Šo spēku uztver mūsu apziņa. Mūsu domu avots ir apveltīts ar neierobežotām spējām darīt mūsu dzīvi aizvien labāku vai arī – sliktāku.

Ja nevēlaties tikties ar jums radniecīgu dvēseli, līdzvērtīgu cilvēku, jūs paši sev aizslēdzat durvis. Atvērt šīs durvis var tikai no iekšpuses, un tikai jums pašiem ir pa spēkam to izdarīt. Ja sirds dziļumos jūtat, ka esat gatavi tikties ar radniecīgu dvēseli fiziskā plānā, tas tad arī kaut kad notiks. To var panākt jūsu karstā vēlēšanās un mērķtiecība. Nav nekā varenāka par spēcīgu vēlmi, ko atbalsta prāts, ko baro jūsu mīlas un iedvesmas uguns. Tam visam ir jākoncentrējas uz kaut ko vienu, jo līdzīgs pievelk līdzīgu. Dvēseliski tuvs cilvēks ir līdzīgs jums. Ja koncentrēsiet savu gribu, vēlmi un mērķtiecību, jūs to arī iegūsiet. Galvenais likums — enerģija seko domai. Jo stiprāka vēlēšanās, jo lielāka iespēja sev ”pievilkt” kāroto lietu. Vienkāršākais paņēmiens, kā pievilkt sev vēlamo — iemiesot iedomu priekšmetu (cilvēku) konkrētā tēlā, ieraudzīt to ar savu iekšējo redzi.

Būtisks – augsts pašnovērtējums

Pastāv tieša saikne starp ātrumu, ar kādu ideja vai vēlme realizējas dzīvē, un to, cik spēcīgi to gribat. Ja jums nav īpaši svarīgi, jūsu ceļā gadīsies radniecīga dvēsele vai nē, tad vēsums, ar kādu jūs izturaties, atgrūdīs šo cilvēku no jums. Savu vēlmi pārvērst īstenībā varat tik ilgā laikā, kādu paši vēlēsieties. Jūs paši veidosiet savu likteni, savu nākotni. Tas, kā jūs uztverat paši sevi, nosaka jūsu veiksmes un neveiksmes visās jomās. Jums jāapzinās, vai jūs mīlat pats sevi, lai varētu mīlēt citus. Vai varat sevi uzskatīt par tādu cilvēku, kam viss padodas, vai arī nemitīgi vajā domas, ka netiksiet galā ar izvirzīto uzdevumu. Cilvēkiem, kas spējuši sev piesaistīt radniecīgu dvēseli, ir augsts pašnovērtējums. Šie cilvēki pārvērš vēlamo par esošo. Ja jūtat sevī nepilnvērtības kompleksu par savu izskatu vai raksturu, kā noturēt draugus, gūt panākumus, tad nešaubieties – daudzās citās jomās jūs esat unikāli. Jūs varbūt tikai esat nedaudz citādi. Visā Visumā nevar būt otra cilvēka, kas būtu tieši tāds kā jūs, jo katra dvēsele, kas ieslēgta ķermenī, ir debešķīga. Ierobežojumi jums var būt vien tie, kurus paši esat sev noteikuši. Ierobežotajā trīsdimensiju realitātē, melīgi vai maldīgi uzskati, var būt tikpat stipri, cik patiesi. Ja beigsiet šos maldīgos uzskatus barot ar savu enerģiju, vairs tik daudz uz tiem nekoncentrēsieties, tad beigsies arī to negatīvā ietekme uz jums. Sakiet sev, ka esat stipri! Jums nav iemesla nepilnvērtības kompleksam. Nevajag radīt un raidīt negatīvas domas – tā jūs tām dosiet dzīvīgumu. Jūsu prāts ir jūsu konteiners. Ko jūs paši tur ieliksiet, tas tur būs. Svarīgi, kā jūs paši izskatāties savās acīs. Svarīgi mīlēt sevi, un jūs būsiet spējīgi mīlēt citus.

Gūsi sev to, ko atdosi!

Ir sena gudrība: gūsi sev to, ko atdosi! Ieskatieties sevī, koncentrējieties uz sava ideālā mīļotā tēlu. Centieties viņā saskatīt maksimāli daudz laba. Ja spējat to iztēloties, tad tāds cilvēks arī eksistē. Nekādā ziņā nedomājiet, ka jums ir pārāk augstas prasības. Ar mīlestību sūtiet savu domformu Kosmosā, katru dienu vienā un tajā pašā laikā 5-10 minūtes. Jūsu telepātijas, meditācijas, saziņas seansu laikā sūtiet pēc iespējas krāsainākus domtēlus. Jūsu tēlainā asociatīvā realitāte drīz kļūs reāla, ieraugāma fiziskajā plānā. Savu meditācijas seansu nobeidziet ar pateicību Visuma augstākajiem spēkiem – tiem, kas jums palīdz. Apgalvojiet sev, ka ar savu iekšējo redzi ieraudzītais jau ir kļuvis par jūsu realitātes sastāvdaļu. Ticiet, ka tas parādīsies fiziskajā plānā, tas būs tikai laika jautājums.

Šo metodi var izmantot, lai realizētu dzīvē jebkuru ieceri. Jums ir tiesības dzīvē būt veseliem un veiksmīgiem, dzīvojot uz šīs Zemes. Tikai sākumā pārliecinieties, ka šīs vēlmes jums tiešām vajadzīgas, ka nāks par labu jums un citiem, kas ar šīm vēlmēm būs saskarē.

Lai kaut ko iegūtu, nevajag koncentrēties uz kādu konkrētu cilvēku. Jums nāksies maksāt ar sāpēm un ciešanām par šādu nodarījumu. Tas parādīs tikai to, ka jūs gribat tikai ņemt, bet pat nedomājat neko dot pretī. Ja jūs savu apziņu orientējat tikai došanai, īpaši negaidot neko pretī, jūs nonākat harmonijā ar dzīves ritējumu. Tas, ko jūs dodat citiem, atgriezīsies pie jums ar uzviju.

Ja jūs savu apziņu virzāt tikai ņemšanai, neko nedodot pretī, jūs nonākat pretrunā ar līdzsvara un mīlestības likumu. Tas, ko jūs atņēmāt citiem, tiks atņemts arī jums.
0 Komentāru