Komentāri

2. Savu spēju apzināšanās

2/8

Atbilstoša mērķa izvēle

”Daudzi cilvēki strādā bez izteikta mērķa. Protams, svara zaudēšana, muskuļu masas palielināšana, ieviest ikdienā kaut kādu sportisku aktivitāti, lai nav visu laiku jāsēž ofisā, ir labi mērķi.

Bet es runāju par reālu mērķi. Iedomājies, ka esi uzņēmējs. Katra uzņēmēja mērķis ir kāds? Kļūt bagātam, vai ne? Jā! Būtībā, jā, viņš vēlas sev pelnīt iztiku un kļūt finansiāli neatkarīgs, lai pēc tam vispār var neko nedarīt. Tas ir labs mērķis.

Bet mērķim seko vairākas lietas. Sākot ar to, ka tas ir tiešam reāls un īstenojams mērķis. Tev ir cieši jānosaka tas, ko Tu vēlies sasniegt, izdarīt un paveikt. Nepietiek vien ar: ”ai, nāk vasara, jāsāk kaut ko darīt”, vai ”kaut kā gribas lielākas rokas uzkačāt, jāsāk kaut ko darīt.”

Gadīties var tā, ka mērķis ir pārāk grūti sasniedzams, tādēļ vienmēr pie sevis ir jāapzinās, vai es to vispār varu?

Kristaps

Kristaps

Piemēram, man bieži nākas strādāt ar jaunajām līgavām, kuras vēlas nedaudz vai vairāk nomest lieko svaru, jo īsti neieliek kleitā. It kā jau nekas slikts vai ne? Problēma ir tajā, ka kāzas ir pēc trim nedēļām, bet kleita ir četrus izmērus par mazu.

Tas vienkārši nav iespējams! Tādēļ nevajag mocīt pašiem sevi ar kaut kādām dietām vai četru stundu gariem treniņiem. Galvenais ir saprast, cik reāli pie noteiktā laika, spējām un zināšanām, tas ir iespējams.

Bieži vien šeit arī viss apstājas, jo cilvēkam nav akmenī iecirst mērķis un viņš saprot, ka to tomēr nespēs izdarīt. Ja reiz dari, tad dari no sirds un ar visu atdevi.

Protams, ne jau visi vēlas kļūt par profesionāliem atlētiem vai tur ikdienu tikai ar sportu saistīt, tas nav visiem domāts. Bet par veselību vienmēr ir jārūpējas. Tādēļ mērķis ir tas, kuram ir jābūt izteiktam un uz to jāiet vienmēr, apzinoties, cik tas ir reāli iespējams un tad jau viss izdosies,” stāsta Kristaps.

2. Savu spēju apzināšanās

2/8
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl