Kā šarlatāni apkrāpj lētticīgos cilvēkus

27 komentāri
Kā šarlatāni apkrāpj lētticīgos cilvēkus

Enerģētiske vampīri, mirušo gari, lāsti, ļaunās acis, atbrīvoties no liekā svara un tikpat ātri kļūt turīgam – jautājumi, kas nomoka ne mazumu Latvijas iedzīvotāju. Daudzi tic pārdabiskajam, un diemžēl to izmanto arī šarlatāni jeb, kā saka tautas paruna – kur ir aitas, tur ir arī skuvēji. Ticēt var jebkam, arī laukakmenim, taču diskutabli ir paņēmieni un solījumi, ar kādiem viltus dziednieki izkrāpj naudu no lētticīgajiem.

1. Krāpnieki par ziedojumu sola glābt ģimenes locekli

1/6
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TOP komentāri

 • Mags Varis
  +2 +2 0

  Mags Varis

  Latvijas valstī izveidotā veselības aprūpe gan cērp pa pilno.....summas ir miljonos ,bet kāpēc slimnieku skaits strauji pieaug......?
 • Mags Varis
  +2 +2 0

  Mags Varis

  Varu apgalvot ,ka ārsti šodien ir vislielākie šarlatāni mūsdienu sabiedrībā,pacients ir vairāk zinošs nekā dakteri.Izmaksas Latvijas ortodoksālajā medicīnā ir milzīgas, lētāk ir savlaicīgi aiziet pie Maga un likvidēt problēmas cēloni.Kas saprot to ,to arī dara,kas ne -sorry....vieglas smiltis.
 • es
  +2 +2 0

  es

  Un ,kur ir šo šarlatānu vārdi?Kā lai zin pie kā neiet?...Raksts pilnīgi par neko.Viens atdod naudu par ārstu ieteiktām terapijām,kas ilgst pus gadu un maksā ap 1000 mēnesī;un pēc pusgada ārsts paziņo,ka jūsu situācijā šī terapija nelīdz...vai tas nav šarlatānisms?Cits ,savukārt, maksā dziedniekiem-kā lai uzzin cik viņš varošs???

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl