Kā saglabāt mieru stresa situācijās?

0 Komentāru
Kā saglabāt mieru stresa situācijās?
FOTO: Flickr

Noteiktās devās stress ir pat nepieciešams, bet diemžēl cilvēki neprot novērtēt, kad stresa daudzums jau ir pārsniedzis normas robežas. Ir daudz un dažādu veidu, kā tikt galā ar stresu. Stresa pārvaldīšanai visnoderīgākā pieeja ir to neuzkrāt sevī problēmas.

Ik viens reizēm nokļūst situācijā, kad kāds apzināti vai neapzināti mūs cenšas izsist no līdzsvara. Piedāvājam ieskatīties pāris padomos, kas palīdzēs viegli izkļūt no nepatīkamām situācijām

Pauze
Ja gadās, ka Jūs cenšas Jūs aizskart vai nepatiesi apmelot, nesteidzies atbildēt ar to pašu. Labāk paklusēt. Ja jūs pārlieku aizsvilsieties tas var vēl vairāk saasināt konfliktu. Centieties saglabāt mieru.

Humors

Ja jūs mēģina izvest no pacietības, saglabājiet mieru un centieties atbildēt ar humoru, iespējams, tad pretinieks sapratīs, ka rīkojas nepareizi.

Nepadodies provokācijām

Iemācies ”indīgos” komentārus no apkārtējiem cilvēkiem neuztvert personiski. Brīžos, kad, kāds Tevi cenšas aizskart pie sevis iedomājieties kaut ko pozitīvu! Un vienmēr atcerieties, ka neviens nav tiesīgs Jūs aizskart, ja arī, kāds cenšas to darīt – problēmas ir šim cilvēkam!

Nevaino sevi

Ja esi nokļuvis  konflikta situācijā un pateicis kait ko ne īpaši labu, iemācieties samierināties, nevainot un nepārmest sev. To kas izdarīts vairs neizmainīsi. Iemācies izdarīt secinājumus un dzīvot tālāk.

Kad stress sāk kļūt nekontrolējams mainās cilvēka domāšana un uzvedība un uzvedamies. Koncentrēties kļūst grūtāk un cilvēki, kuri jūt daudz stresu, nereti ieraujas sevī un norobežojas no sabiedrības.

0 Komentāru