Kā pasakā! Viņa apprec puisi, kurā iemīlējās, sekojot viņa Tvitera kontam

Pievienot komentāru
Kā pasakā! Viņa apprec puisi, kurā iemīlējās, sekojot viņa Tvitera kontam
VictoriaOB / Twitter

Četrus gadus pēc tam, kad Londonas iedzīvotāja Viktorija saviem sekotājiem Tviterī paziņoja, ka ir iemīlējusies tajā, kurš mikroblogošanas vietnē pārvalda kādas Londonas grāmatnīcas Tvitera kontu, ir noticis teju vai neticamais, – viņi ir apprecējušies!

Izrādās, ka šajā notikumā ar laimīgām beigām, visticamāk, vainojams vīns – tā vismaz apgalvo pati Viktorija, atzīstot, ka savādāk diez vai viņa būtu atzinusies mīlestībā Tviterī personai, par kuru nezināja pilnīgi neko, – pat ne to, vai tas ir vīrietis, sieviete, kāda domubiedru grupa vai aģentūra. Meitene atzīst, ka tobrīd pat nedomāja, ka viņas tvītu vispār kāds izlasīs.

Tomēr izlasīja gan! Džonatans Obraiens, kurš jorojām parvalda liktenīgo grāmatnīcas kontu, intervijā žurnālam People gan atzīst, ka mīlestības apliecinājumus no sekotājām saņem regulāri, taču ne uz vienu no tiem nekad nav atbildējis.

Bet Viktorija rīkojās! Izlasot Džonatana tvītu par to, ka viņam ļoti kārotos saldo virtuļu, jūtu pārņemta, viņa ieradās grāmatnīcā, līdzi atnesot veselu kasti ar pufīgiem, gardiem virtuļiem. Pēc tam Džonatans uzaicināja Viktoriju uz randiņu, un pārējais, kā saka, ir vēsture.

Pirms nepilnām divām nedēļām par šī stāsta pirmās daļas laimīgo nobeigumu un nākamās daļas daudzsološo sākumu kļuva Viktorijas ieraksts Tviterī: