Kā pagatavot garneles 3 sekundēs

Komentāri

Japāņi ir augsto tehnoloģiju nācija, to noliegt būtu grūti. Un tas prasa zināmu radošuma elementu. Divas japāņu dāmas demonstrē veidu, kā 3 sekundēs efektīgi pagatavot garneles.

Lieki piebilst, ka šādi pagatavot garneles nebūtu kauns arī viesu priekšā. Šajā visā procesā neadekvāti daudz laika paies sagatavošanās darbiem, bet vienalga – tas ir to vērts.

Ja saņemsities uz līdzīgi šādas maltītes pagatavošanu, vai pat to uzlabosiet, Skaties.lv ar lielāko prieku publicēs Jūsu pieredzi.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl