Kā izskatās brauciens Disnejlendas akvaparkā

Komentāri

Šķiet, ka šis video varētu uzjundīt tās emocijas arī tiem, kas mazi bija jau ļoti sen, jo gandrīz ikviena bērna sapnis bija nokļūt Disnejlendā. Šis varētu būt tikai viens no iemesliem, kāpēc uz turieni jāaizdodas kaut vai pieaugušā vecumā esot. Kurš gan negribētu pavizināties akvaparkā, kuram ir caurspīdīga truba?

Šis, visticamāk, tapis nelegāli, jo parasti šādās vietās ir aizliegts filmēt, tādā veidā, iespējams, pasargājot potenciālo klientu no pārdomāšanas par apmeklējumu, taču, domājams, ka šis video drīzāk kalpo vairāk kā lieliska reklāma. Turklāt tiem, kam bail no augstuma, šis varētu būt labāks veids kā tās pārvarēt, nekā, teiksim, lēkt ar gumiju, ne tā? :)

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl