Kā iekārtot mājokli atbilstoši ”veselības likumiem”

Komentāri
Kā iekārtot mājokli atbilstoši ”veselības likumiem”
Foto: Avia Venefica, Flickr

Lai mājoklis, kurā mitināties, jums kalpotu arī par dziednieku, tas ir jāpilnveido. Dažas figūriņas — simboli, divi trīs augi, jauni pārklāji — un jūs drīz paši sajutīsit, kā mainās enerģētika.

Saskaņā ar fen šui, veselības saglabāšanas un uzlabošanas sektors atrodas mājokļa austrumu pusē, tāpēc galvenais — ieviest kārtību un mājīgumu tieši tur.

Austrumi ir koka sektors, tāpēc, jo vairāk koka priekšmetu, dzīvu ziedu un zaļu detaļu interjerā jūs izvietosit mājokļa austrumu pusē, jo labāk. Šeit noteikti iederēsies arī daudz kas tāds, kas saistīts ar ūdeni: akvāriji, strūklakas, ūdens ainavas, zilā un melnā krāsa apdarē.

Padarīt sektoru stiprāku var arī ar īpašiem simboliskiem priekšmetiem, kurus ļoti labi pārzina fen šui speciālisti. Saskaņā ar tradīcijām veselību un ilggadību nes dzērve, persiks, priede, briedis, bambuss.

Novietojiet telpu austrumos bonsai ar dzīvu priedīti vai piekariet ainavu Rīts priežu silā, uzklājiet uz grīdas paklājiņu ar briežu figūrām, rotājiet galdu ar 5 vai 9 porcelāna persikiem vai vienkārši nolieciet augļu vāzi ar šiem augļiem. Tas viss pastiprinās jūsu aizsardzību — palīdzēs izvairīties no kaitēm, aizsargās no nelabvēlīgas enerģētiskas iedarbības un līdz ar to paildzinās dzīvi.

Reizēm var pārņemt neizpratne — vai tiešām mūsu mājās mūs var gaidīt enerģētiski “saindētas bultas”? Skan biedējoši, bet šī kaitnieciskā iedarbība ir postoša, taču no tās var izvairīties.

Par “saindētām bultām” fen-šui sauc visus stūrus, kas vērsti uz cilvēku, visas sastatnes, sijas, plauktus, stieņus, kas karājas virs mūsu galvām. Nekad nesēdiet stūrī! Ja tomēr uz jūsu rakstāmgaldu vai gultu ir virzīta šī uzbrūkošā iedarbība, tad pacentieties no tās norobežoties: šim nolūkam derēs zvaniņi, vīteņaugi, kristāli, drapējumi utt.

Veselībai kaitīgi ir arī tas, ka pie guļamistabas atrodas tualete vai virtuve. Īpaši slikti, ja vienā sienas pusē atrodas gulta, bet otrā pusē plīts, vanna vai tualetes pods. Ja iespējams, pārkārtojiet māju. Ja nē, tad vismaz pie šīs starpsienas piekariniet kādu no minētajiem aizsardzības priekšmetiem.

Problēmas ar veselību var rasties arī tajā gadījumā, ja dzīvoklī saglabājušās “atmiņas” par iepriekšējiem iemītniekiem. Piemēram, ja jūsu gulta stāv tieši tajā vietā, kur kāds ir ļoti ilgstoši slimojis, ja iepriekšējie dzīvokļa saimnieki dzīvojuši nelaimīgi, mājās bieži bijuši strīdi. Šajā gadījumā mājoklis ir enerģētiski jāattīra.

Ieteicams arī pēc iespējas biežāk vēdināt telpas, veikt mitro uzkopšanu: uz spaini ūdens pievieno vairākus pilienus rožu ēteriskās eļļas un apmazgā durvis, logu rāmjus, citas virsmas (var to darīt pat tīri simboliski).

Mājokļa enerģijas atjaunošanu var veikt arī ar skaņu — paskandinot zvaniņus visos mājas kaktiņos un stūrīšos.

Tāpat atbrīvojieties arī no vecām, nevajadzīgām mantām skapjos un antresolos. Jau tas vien, ka jūs izvēdiniet visus plauktus un to saturu, palīdz atbrīvoties no uzkrātās negatīvās enerģijas.

Jūsu problēmu avots nereti var atrasties aiz mājokļa sienām.

Paskatieties pa logu. Ko jūs redzat? Parku, bērnu laukumu? Lieliski. Bet, ja aiz loga redz slimnīcas korpusu vai kapsētu, tad ir slikti. Lai izvairītos no sliktās ietekmes, piekariet logiem rūtainus aizkarus un nolieciet uz palodzes augus, kas zied koši sarkaniem ziediem.

Tagad — par pašu spēcīgāko fen-šui instrumentu, par tā saucamā Debesu dziednieka izmantošanu. Katram cilvēkam tas ir savs — atkarīgs no dzimšanas gada.

Vispirms ir jāizskaitļo savs Gua skaitlis.

Vīriešiem — jāsaskaita sava dzimšanas gada divi pēdējie cipari. Summu jāreducē uz viencipara skaitli un jāatņem to no 10 — tas arī būs jūsu Gua skaitlis.

Sievietēm pie reducētā cipara jāpieskaita 5. Ja nepieciešams, atkal jāreducē rezultāts līdz vienam ciparam. Atkarībā no tā, kādu skaitli esat ieguvuši, jūsu veselības aizsardzības un sagla¬bāšanas virzieni būs:

  • 1 — austrumi,
  • 2 — rietumi,
  • 3 — ziemeļi,
  • 4 — dienvidi,
  • 5 — rietumi vīriešiem un dienvidrietumi sievietēm,
  • 6 — ziemeļaustrumi,
  • 7 — dienvidrietumi,
  • 8 — ziemeļrietumi,
  • 9 — dienvidaustrumi.

Ļoti svarīgi ir izvēlēties šo virzienu gultas galvgalim, bet atbilstošo sektoru — guļamistabai. Arī slimības laikā, ja iespējams, vajadzētu pārvietot gultu atbilstoši savam Debesu dziedniekam.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl