Komentāri

Kā, iespējams, daudzi no jums jau pamanīja, vakar portāls Skaties.lv publicēja nelielu eksperimentu, kur kā galvenā varone tika izvēlēta dziedātāja un šova Dejo ar zvaigzni uzvarētāja Liene Greifāne. Viņa pierādīja, ka spēj bez vīrieša spēcīgas rokas palīdzības tikt galā ar automašīnas riteņa nomaiņu.

Tā kā tas notika autoservisa Erka Motorsport telpās, uz vietas bija arī speciālisti, kas vēroja, kā mūziķe darbojas, un viens no viņiem, Didzis, piekrita sniegt viedokli, kā tad Greifānei veicies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Ne vienmēr tās skrūves nāk tik viegli vaļā. Bieži vien pat čaļi nevar atskrūvēt. Tad jāņem talkā kaut kāda “truba” vai “bomis”, jo ar šo oriģinālo atslēgu ne vienmēr var tikt galā,” stāsta Didzis. “Būtu labi, ja spēkratu nostiprinātu – noliktu riepām priekšā kaut kādus akmenīšus vai kaut ko citu, ko uz ceļa var atrast, lai tā mašīna neripo, kā arī pirms celt augšā “ručņiku” [rokas bremze – red.]. Lieku 9 no 10 ballēm!”

Foto

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl