K.K. fon Stricka villas dārzā notiek Baltijas dizaina tirdziņš

1 komentārs
K.K. fon Stricka villas dārzā notiek Baltijas dizaina tirdziņš

Šodien no plkst. 11.00 līdz 18.00. K.K. fon Stricka savrupnama dārzā, A. Briāna ielā 9, notiek jau ceturtais diz.aina tirgus, pulcējot vairāk nekā 60 dizaineru no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas.

Tirdziņa apmeklētāji var iepazīties ar Baltijas dizaina tendencēm un jaunumiem, ka arī, protams, iegādāties dizaineru darinājumus. Dizaineri ir sadalīti vairākās kategorijās: mode, aksesuāri un rotas, dizains bērniem, kā arī produktu un interjera dizains. Gan sevi jau pierādījušie, gan jaunie Baltijas valstu dizaineri piedāvā modīgu un vasarīgu apģērbu, krāšņus un oriģinālus aksesuārus, keramikas traukus, ērtus apavus, krāšņumlietas vīriem un bērniem, kā arī oriģinālus mākslas produktus.

diz.aina tirgus

diz.aina tirgus

Jūlijs, kā zināms, ir visīstākais festivālu mēnesis, un tirdziņā var atrast arī oriģinālus un praktiskus aksesuārus, ar kuriem rotāties, dodoties uz vasaras labākajiem festivāliem gan Latvijā, gan ārvalstīs.

diz.aina tirgus

diz.aina tirgus

Īpašs notikums tirdziņa laikā šovakar plkst 17.00 būs jaunā pašmāju dziesminieka Chris Noah akustiskais koncerts.  Chris Noah (īstajā vārdā Krists Indrišonoks) šovasar sevi ir pieteicis populārāko radio staciju topos ar savām dziesmām Had It All un You.

Chris Noah – Had It All