”Jūs visi izgāzāties!” Aizvadīta līdz šim spraigākā Baltijas pavāršova sērija

Komentāri
”Jūs visi izgāzāties!” Aizvadīta līdz šim spraigākā Baltijas pavāršova sērija
Publicitātes foto

Otrdienas, 10. oktobra, vakarā aizvadīta visu laiku spraigākā ”Samsung Galaxy Dream Chef” sērija. Pirmo reizi spēles vēsturē eksperti nāca klajā ar skarbu paziņojumu – izgāzušies visi.

Pēc pirmās izbalsošanas spēlē palikuši 9 dalībnieki, un viņus gaidīja pirmais komandu izaicinājums – vegāniska ”street food” pagatavošana 50 cilvēkiem.

Pirmajā komandā startēja latviete Monta, igauniete Anna un lietuvietis Mantvids. Lietuvietis Ļuds, latvietis Daniels un igauniete Helēna bija otras komandas sastāvā, savukārt trešajā – lietuviete Jūlija, mūsu Betija un igauņu Regors.

Katrai komandai tika dota minūte, lai izvēlētos līderi. Par līderiem kļuva mūsu Monta un divi igauņi – Helēna un Regors.

Uzzinot, ka jāgatavo katram pa trim vegānu ēdieniem 50 cilvēkiem, dalībnieki neslēpa šoku un satraukumu. Uzdevuma izpildei tika dota pusotra stunda.

Pirmās minūtes virtuvē valdīja pamatīgs apjukums – daļa dalībnieku atzinās, ka nekad nav gatavojuši vegānu gardumus.

Izvērtās pirmais kašķis starp Latvijas mazo talantu Betiju un Lietuvas Jūliju. Bravūrīgā lietuviete kameru priekšā paziņoja, ka viņai nemaz nepatīkot jauniņā Betija.

Galu galā satracinātā Jūlija uzkurinājās tiktāl, ka gatavošanas laikā pamatīgi iegrieza sev pirkstā. ”Nazis pieskārās kaulam,” šausminājās Jūlija.

Pēdējās pusstundas laikā virtuvē sākās īsta jezga – viss vairākkārt piedega, daļa komandu vienkārši saprata, ka nepaspēs pagatavot ēdienus laikā. Likās, ka komandas ir izgāšanās priekšā.

Kad viss bija pagatavots, komandām bija jāizdomā nosaukumi un jāuztaisa glīti selfiji. Montas komanda tika pie nosaukuma ”Pomegranates”, Regora komanda izlēma saukties ”Healthy or not” bet Helēnas kompānija sevi prezentēt kā ”Cucumba”, kā Jamaikā saucot gurķus.

Komandas uzklāja skaistus galdus un gaidīja viesus, kuri šoreiz bija žūrijas lomā. Klājot galdus, atklājās, ka ēdamā pagatavots par maz 50 viesiem.

Izrādījās, ka viena no komandām pieļāvusi pamatīgu kļūdu, pievienojot vegānu ēdienam zivs ekstraktu, kā dēļ daļa viesu atteicās to baudīt. Katrai komandai bija gan kritiķi, gan slavētāji.

Viesi šausminājās par kādā porcijā atrastu matu, kritizēja un slavēja ēdienu asumu. Katram viesim bija jābalso par vienu labāko komandu.

”Jūs visi izgāzāties,” noslēgumā ar skarbu secinājumu klajā nāca eksperts. Taču viesu balsojuma rezultātā uzvarēja ”Pomegranates”. Abas pārējās komandas tika pamatīgi nokritizētas.

Taču labā ziņa – neviens netika izslēgts. Sacensības turpināsies jau nākamotrdien, kad visi gatavos kūkas.

Noskaties sēriju te!