Jūrmalas sporta svētki Majoros – jau rīt!

0 Komentāru
Jūrmalas sporta svētki Majoros – jau rīt!
Publicitātes foto

Rīt Majoros norisināsies viens no rudens sezonas gaidītākajiem tautas sporta pasākumiem – Jūrmalas sporta svētki, krāšņi aizsākot kūrortpilsētas Veselības mēnesi.

Iepriekš šis pasākums bija zināms kā Jūrmalas skriešanas svētki, bet šogad, paplašinoties piedāvāto sporta aktivitāšu klāstam, tas ieguvis jaunu nosaukumu.

Paralēli pludmales skriešanas sacensībām trīs dažādās distancēs svētku apmeklētājus sagaida arī Latvijas Nūjošanas čempionāta 4. kauss, kā arī virkne citu sportisku, radošu, veselīgu un izglītojošu izklaides aktivitāšu gan lieliem, gan maziem.

Gan skriešanas, gan nūjošanas distanču spēcīgākie dalībnieki jau ierasti saņems vērtīgas balvas no pasākuma organizatoriem un atbalstītājiem.

Jūrmalas sporta svētki Majoru pludmalē norisināsies jau trešo gadu pēc kārtas, un šogad tie būs vēl vērienīgāki nekā līdz šim. Jau plkst. 9:00 līdz ar pirmajiem startiem pasākuma apmeklētāji varēs nodoties aktīvai atpūtai, šaujot ar loku, pārbaudot līdzsvaru, raidot grozā basketbola soda metienus, vērojot ielu vingrotāju paraugdemonstrējumus, spēlējot dvieļu volejbolu, iepazīstot jogas pasauli, ceļot smilšu skulptūras, apgleznojot akmeņus, veicot pēdu testus, konsultējoties ar fizioterapeitu, izgaršojot vietējos labumus, kā arī veicot citas aizraujošas aktivitātes un pavadot dienu sportiski uzlādējošā gaisotnē. Pozitīvu noskaņojumu visas dienas garumā uzturēt palīdzēs arī atraktīvais pasākuma vadītājs Armands Simsons.

 Distances

Aktīvās atpūtas un sporta aktivitāšu piekritēji no visas Latvijas varēs sacensties šādās distancēs:

  • 10 km un 5 km distancēs individuālajiem skrējējiem;
  • Bērnu skrējienā (0,5 – 1 km), kas paredzēts jaunākajai skrējēju paaudzei;
  • 21 km un 10 km nūjošanas distancēs Sporta klasē profesionāliem šī sporta veida pārstāvjiem;
  • 5 km nūjošanas distancē Tautas klasē, kas vienos ikvienu, kam tuvs ir iešanas prieks.

Foto: Jūrmalas skriešanas svētki 2015

 

0 Komentāru