Jupiters ieiet Mežāža zīmē: mums priekšā smaga darba gads

2 komentāri
Jupiters ieiet Mežāža zīmē: mums priekšā smaga darba gads

Optimisms kļūst piesardzīgāks – lielais kosmosa milzis, dižais izaugsmes, apvāršņu un attīstības pavēlnieks Jupiters 2. decembra vakarā mūsu platuma grādos sāks savu ceļu Mežāža zīmē – atbildīgajā par lietu sakārtošanu, termiņu noteikšanu, izturību. Kā viņam dzīvosies Mežāža strukturētajā, disciplinētajā, skarbajā un reizē taisnīgajā pasaulē laikā līdz 2020. gada 18. decembrim, Skaties.lv konsultē astroloģe Ivonna Dzelme.

Visu iepriekšējo gadu, Jupitera laikā Strēlniekā, mūs urdīja nemiera gars un bezrobežu entuziasma reibums. Kā negatīva šī perioda iezīme bija milzīgas ambīcijas jebkurā dzīves jomā un pārspīlēta tieksme pēc atzinības.

Kā tad ar perspektīvu? Perspektīvai – personīgajai un sabiedriskajai – jākļūst nobriedušai un reālai.

”Jupiters atbild par mūsu nākotnes vīzijām, par visām atvērtajām durvīm un jau pieminēto Dullā Daukas sindromu. Tomēr Mežāzī ir jāizvēlas konkrēts virziens vai vismaz debespuse.

Vai tas nozīmē ierobežotas iespējas un aizbultētas durvis? Gan jā, gan nē. Vēl jo vairāk apstākļi piespiedīs turēties pie ceļa un virziena, pat ja ceļš būs akmeņains vai aizaudzis. Stumjot mākoņus un bīdot avantūristiskas idejas, ar abām kājām jāstāv uz zemes. Jupiters Mežāzī neaizcērt veiksmes durvis, bet veiksme nāks ar smagu darbu,” Skaties.lv stāsta astroloģe Ivonna Dzelme.

Kā norāda astroloģe, šajā laikā par saviem plāniem, stratēģijām, ilūzijām un maldīgajām filozofijām var nākties atbildēt. Daudzas lietas gūs skaidrus formulējumus, pārpasaulīgajiem plāniem pats liktenis novilks sarkanās līnijas. Jebkuram panākumam, sasniegumam, mērķim jābūt ar jēgu un, galvenais, rezultātu. Visas idejas, plāni, projekti un skices būs oficiāli un likumīgi jāpamato, jāapstiprina.

”Valsts varas iestādes, ierēdņu aparāts, uzraudzības un kontroles orgāni nonāks labvēlīgā statusā. Tie var vairot savu ietekmi, uzlabot savu pārvaldības sistēmu un struktūru vai arī, bēdīgākajā gadījumā, uzaudzēt savus štatus.

Ivonna Dzelme
Astroloģe

Jupiters vienmēr saistīts ar tieslietām, tāpēc varam cerēt uz plašu vērienu, uz lielām lietām, grandioziem plāniem arī šajā sfērā. Tagad pienācis laiks novest daudzas skaļās apsūdzības līdz mērāmiem rezultātiem, reāliem verdiktiem. Galu galā jānotiek tiesai. Palielināsies sabiedrības skepse attiecībā uz tukšām apsūdzībām un nepierādītām koncepcijām.

Jupiters Mežāzī centīsies sakārtot valsts sektoru, likumdošanu un mazināt jaunradi. Tas pievērsīsies finanšu administrēšanai, nodokļu sakārtošanai, iespējams – palielināšanai,” tuvākajos 12 mēnešos gaidāmo ieskicē astroloģe.

Apzināts godīgums ir šī gada labākā taktika. Slēptās patiesības, nereālās stratēģijas, nestabilās valsts vai biznesa struktūras var piedzīvot krahu. Vēsturiski Jupitera atrašanās Mežāzī atgādina par skaudru pieredzi finanšu un ekonomikas sektorā. 2007. – 2008. gada globālā finanšu krīze notika tieši Jupitera Mežāzī tranzīta laikā. Lai vai kā, cikli nāk un iet, tomēr spēks ir informētībā un zināšanās. Tas ietaupīs sāpīgo ”pamošanās” mirkli.

”Pasaulē pieaugs globālais konservatīvisms, var tikt pieņemti starptautiski likumi, noteikumi un procedūras. No jauna uzsvars tiks likts uz hierarhijas, autoritātes un ”tā tas vienmēr ir bijis” vērtību principiem. Paskatīsimies, kas notiks ar Grētas Tūnbergas līdz šim avantūristiski populistisko iniciatīvu. Vai tā iegūs likumdošanas, organizācijas vai citas formālas vai materiālas izpausmes spēku?” globālās tendences iezīmē Dzelme.

Personīgajā līmenī būs vēlme labāk organizēt savu dzīvi, palielināt ienākumus, iegūt labāku amatu, uzsākt biznesu, iestāties augstskolā vai oficiāli reģistrēt savas attiecības. Tieši kādu dzīves sfēru skars pārmaiņas, to jau norādīs Jupitera atrašanās vieta katra cilvēka dzimšanas kartē.

”Novērtēsim tos augļus, kurus ievāksim par saviem iepriekš tik ambiciozajiem sapņiem. Atzinība būs oficiāla, bet arī atbildības sajūta vērā ņemama,” Mežāža izturību un neatlaidību harmoniskā kombinācijā ar Jupitera bezrobežu optimismu novēlot, aicina astroloģe.

2 komentāri