Jūlijā viss bremzēsies, buksēs un stagnēs: mēneša astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei

Komentāri

2. Vērsis

2/13

Auns

Samilzušo enerģiju mēnesis jūlijs tev liks pierādīt, ka esi īstens karotājs un savus cietokšņus bez cīņas neatdod. Visam, kas sācies maijā un jūnijā, būs tieksme eksaltēties un arī risināties. Mēneša sākums būs par procesu un norišu sakārtošanu tavā dzīvē.

13. jūlija jaunais Mēness ar Saules aptumsumu rosinās un mudinās uz atziņām. Pa kādiem ceļiem tās atnāks, nav zināms, bet norādīs uz to, ka dzīves stūre tev droši jāņem savās rokās un jāstūrē uz gaismu. Tavs galvenais uzdevums ir noturēties uz izgaismotā ceļa un neatlaist gāzes pedāli.

Tavs darbs ir tavs cietoksnis un aizstāvi to visiem iespējamajiem spēkiem un metodēm. Noturi šo fortu līdz nākamajam mēnesim. Koncentrējies un definē prioritātes, lai tevi nevar paķert uz detaļām. Iespējams, tev būs pietiekoši daudz enerģijas, lai visu kontrolētu, bet iespējas to darīt būs ierobežotas.

Neriskējot pazaudēt visu, atlaid dažus no saviem pienākumiem, darbiem vai projektiem. Saņemot neatvairāmus piedāvājumus, netici uz vārda un lasi starp rindiņām. Slēdzot darba vienošanās izvirzi savas prasības attiecībā uz procesu pārraudzību, jo tikai tā varēsi izvairīties no zemūdens akmeņiem.

27. jūlija pilnmēness aptumsums izgaismos tuvāko mēnešu ceļu. Prožektors vērsts uz priekšu un varēsi saskatīt to, kas citkārt palicis nepamanīts. Pārējās dzīves jomās – personīgās labsajūtas, attiecību, mājas un sadzīves – skaists un labvēlīgs vasaras laiks. Ļauj visam plūst savu gaitu. Straume būs mērena, bez krācēm un atvariem. Noteikti turi doto vārdu un saorganizē pasākumu bērniem, jau sen solīto.

Ja attiecībās iestājusies laika rutīna, tajās ieplūdīs vairāk maiguma, harmonijas un prieka. Pārskatot saskarsmi ar mīļoto un bērniem, varēsi neitralizēt mazās mīnus zīmītes, kuras uzkrājušās jūsu attiecībās.

2. Vērsis

2/13
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lasi vēl