Komentāri

2. Vērsis

2/13

Auns

Samilzušo enerģiju mēnesis jūlijs tev liks pierādīt, ka esi īstens karotājs un savus cietokšņus bez cīņas neatdod. Visam, kas sācies maijā un jūnijā, būs tieksme eksaltēties un arī risināties. Mēneša sākums būs par procesu un norišu sakārtošanu tavā dzīvē.

13. jūlija jaunais Mēness ar Saules aptumsumu rosinās un mudinās uz atziņām. Pa kādiem ceļiem tās atnāks, nav zināms, bet norādīs uz to, ka dzīves stūre tev droši jāņem savās rokās un jāstūrē uz gaismu. Tavs galvenais uzdevums ir noturēties uz izgaismotā ceļa un neatlaist gāzes pedāli.

Tavs darbs ir tavs cietoksnis un aizstāvi to visiem iespējamajiem spēkiem un metodēm. Noturi šo fortu līdz nākamajam mēnesim. Koncentrējies un definē prioritātes, lai tevi nevar paķert uz detaļām. Iespējams, tev būs pietiekoši daudz enerģijas, lai visu kontrolētu, bet iespējas to darīt būs ierobežotas.

Neriskējot pazaudēt visu, atlaid dažus no saviem pienākumiem, darbiem vai projektiem. Saņemot neatvairāmus piedāvājumus, netici uz vārda un lasi starp rindiņām. Slēdzot darba vienošanās izvirzi savas prasības attiecībā uz procesu pārraudzību, jo tikai tā varēsi izvairīties no zemūdens akmeņiem.

27. jūlija pilnmēness aptumsums izgaismos tuvāko mēnešu ceļu. Prožektors vērsts uz priekšu un varēsi saskatīt to, kas citkārt palicis nepamanīts. Pārējās dzīves jomās – personīgās labsajūtas, attiecību, mājas un sadzīves – skaists un labvēlīgs vasaras laiks. Ļauj visam plūst savu gaitu. Straume būs mērena, bez krācēm un atvariem. Noteikti turi doto vārdu un saorganizē pasākumu bērniem, jau sen solīto.

Ja attiecībās iestājusies laika rutīna, tajās ieplūdīs vairāk maiguma, harmonijas un prieka. Pārskatot saskarsmi ar mīļoto un bērniem, varēsi neitralizēt mazās mīnus zīmītes, kuras uzkrājušās jūsu attiecībās.

2. Vērsis

2/13
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl