Joga, cigun un nūjošana pludmalēs Jūrmalā

Pievienot komentāru
Joga, cigun un nūjošana pludmalēs Jūrmalā
LETA

Vasara ir īstais laiks, lai nostiprinātu veselību gan ēdot svaigās, vitamīniem bagātās sezonas ogas, gan sportojot.

Kur gan vislabāk nodoties fiziskām aktivitātēm, ja ne svaigā gaisā? Šādu iespēju, izvēloties sev piemērotāko un tīkamāko nodarbi, piedāvā Jūrmala.

Paralēli jau tradicionālajiem un ierastajiem sporta veidiem – peldēšanai, pludmales volejbolam un futbolam vai izbraucieniem ar velosipēdu, Jūrmalā ir iespēja iesaistīties arī mazāk ierastās, bet popularitātē aizvien pieaugošās sporta un veselības veicināšanas aktivitātēs – jogas un cigun vingrošanas nodarbībās, kā arī nūjošanā. Turklāt šīs nodarbības Jūrmalas pludmalēs notiek kvalificētu treneru vadībā un ir bez maksas.

Joga

Jogas nodarbības līdz 31.augustam notiek Majoru un Lielupes pludmalēs.

Trešdienās plkst.10.00 interesenti tiek gaidīti Majoru pludmalē Pilsoņu ielas galā. Savukārt atpūtas vietā pie Lielupes, Ezeru ielas galā, jogas nodarbības notiek piektdienās plkst. 10.00.

Šīs nodarbības parasti notiek no rīta, kad ir vislabvēlīgākais laiks saules enerģijas uzņemšanai.

jurmala.lv

jurmala.lv

Cigun

Jau piekto gadu Jūrmalā var apmeklēt arī cigun nodarbības sertificētu instruktoru Igora Kudrjavceva, Natālijas Krivčenkovas un Gunitas Galiņas-Kaliņas vadībā.

  • Pirmdienās plkst. 18.30 Dzintaru pludmalē;
  • Trešdienās plkst. 18.30 Mellužu pludmalē, Peldu ielas galā, bet lietus gadījumā – Mellužu parka estrādē;
  • Sestdienās plkst. 10.00 Kauguru pludmalē, Kapteiņa Zolta ielas galā, pie glābšanas stacijas, bet lietus gadījumā – glābšanas stacijas 2. stāvā.
jurmala.lv

jurmala.lv

Nūjošana

Nūjošanas nodarbībās aicināts piedalīties ikviens interesents, jo arī tiem nūjotgribētājiem, kuriem nav savu nūju, tās tiek nodrošinātas.

Nodarbības notiek Kauguros divas reizes nedēļā – otrdienās plkst.10.00 un ceturtdienās plkst.17.30. Tikšanās vieta – Kapteiņa Zolta iela 121.

Organizētās grupās ar nūjošanu Jūrmalā varēs nodarboties līdz pat decembra vidum.

LETA

LETA